Na Wspólnej odcinek 2690, 2691, 2692, 2693 [Streszczenie + Zdjęcia]

2690: Marek, po uroczystości chrztu swojego wnuka, przychodzi na przyjęcie przygotowane przez Dankę. Wszyscy goście z wyraźnym chłodem traktują Zimińskiego. Kiedy ten zaczyna wspominać chrzest Oli, Danka nie wytrzymuje! Darek nie jest zadowolony z faktu, iż zamieszkała z nim Kasia. Dziewczyna nie widzi tego, przywozi z domu dwie pełne walizki i prosi go o klucze od mieszkania. Żbik w tajemnicy przed Bergówną jedzie do jej rodziców. Czyżby chciał się jej pozbyć? Cieślik otrzymuje propozycję objęcia funkcji przewodniczącego komisji do spraw walki z ubóstwem. Damian czuje się doceniony – przyjmuję ją. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek – jeszcze dziś ma umówiony wywiad radiowy. Świeżo upieczony szef komisji musi zmierzyć się z posłanką Partii Feministycznej. To będzie prawdziwa katastrofa!

2691: Kinga i Bartek wracają z Londynu z szansą na dużą kampanię dla linii lotniczych. Biorą się ostro do roboty. Późnym wieczorem Bartek dzwoni z pracy do Brzozowskiej pod pretekstem nowego projektu. Kinga jest wkurzona jego nachalnością. Za to Roma bardzo chce go pocieszyć! Sandra ogląda filmiki wrzucone przez Nataszę do internetu. Wyraźnie dostrzega zażyłość między wokalistką a Michelem. Jest tym bardzo przygnębiona i coraz bardziej zazdrosna! Tymczasem świeżo upieczony wuefista Norbert zmaga się z lenistwem i brakiem ambicji swoich uczennic. Po kompromitującym starciu z przedstawicielką Partii Feministycznej Cieślik próbuje się zrehabilitować na kongresie kobiet. I udałoby mu się to, gdyby nie to, że w sąsiedniej sali odbywa się zjazd myśliwych! Damian, niestety, poczuł zew puszczy!

2692: W przeddzień ślubu Agnieszki i Ryszarda pani Ludwika nieprzytomna trafia do szpitala. Zrozpaczony Rafał dzwoni do jedynej przyjaciółki. Olszewska rzuca wszystkie przedślubne plany i jedzie do szpitala. Hebel zaczyna czuć, że nic dla niej nie znaczy. Kuba planuje zaprosić do kina swoją piękną korepetytorkę. Niestety, lekcję z Laurą zakłóca Przemek z kumplami – piją piwo i rozrabiają, zaczepiając studentkę. Kuba jest wściekły na syna Smolnego! Michel urywa się z trasy koncertowej, żeby choć przez chwilę pobyć z żoną. Sandrę wcale to nie cieszy – potwornie obrażona na męża podejrzewa, że jest on bliski romansu z Nataszą! Tymczasem Norbert próbuje najróżniejszych sposobów aby zmotywować swoje uczennice do aktywności.

2693: Ślub Agnieszki i Hebla mimo przeszkód, jest nadzwyczaj udany i piękny! Kiedy para młoda i goście weselni pięknie się bawią, w szpitalu rozgrywa się dramat – matka Rafała bardzo cierpi. Lekarze dają jej szansę przeżycia najwyżej kilku dni. Rafał jest w rozpaczy, czuwając nad matką, która rozpaczliwie błaga go o pomoc w jej cierpieniach. Smolny jest ostro wkurzony na Przemka – robi awanturę synowi, który znowu go zawiódł. Chłopak z zemsty zaczaja się na Kubę… Po południu Basia odkrywa, że jej syn jest poważnie pobity. Domyśla się, kto mu to zrobił. Co z tym zrobi Smolny? Wcześnie rano Bartek nachodzi w domu Kingę – ta jest tym oburzona. Mimo to razem jadą do agencji. Maciej, widząc to, zaczyna podejrzewać ich o romans. Opowiada żonie o dawnym uczuciu Kingi do Iwo. Roma skrzętnie wykorzystuje tę informację – jeszcze tego samego dnia spotyka się z byłym kochankiem Brzozowskiej.