Na Wspólnej odcinek 2698, 2699, 2700, 2701 [Streszczenie + Zdjęcia]

2698: Olga zabiera dzisiaj Stasia do siebie – Robert liczy, że była żona doszła do siebie. Kiedy Olga czeka na synka pod szkołą, wydaje jej się, że jest obserwowana. Zabiera Stasia i każe mu biec. Wieczorem Robert dostaje alarmujący telefon od syna – są z mamą na jakimś odludziu, kompletnie nie wiedzą gdzie! Ignaś prosi mamę, żeby pozwoliła przenocować tacie w domu – czy Kinga pozostanie nieugięta? Tymczasem firma Brzozowskiej traci potężnego klienta – wszyscy podejrzewają, że ktoś zdradził konkurencji plan kampanii. Tylko Roma wie, kto to zrobił. Sandra zarzuca mężowi zdradę! Pakuje się i chce wyprowadzić. Czy Michel na to pozwoli? Tymczasem Norberta niepokoi nieobecność w szkole Klary. Postanawia odwiedzić ją w domu. Orientuje się, że jego najlepsza biegaczka wychowuje się w rodzinie patologicznej.

2699: Robert pyta byłą żonę, dlaczego w nocy wysiadła ze Stasiem z pociągu w nieznanym miejscu. Olga z nienaturalną pasją opowiada o bandytach, którzy chcieli zaatakować ich w pociągu! Kiedy kobieta wychodzi na chwilę, Robert znajduje w jej torebce leki i fotografuje je. U Kingi zjawia się Maciej – wspólnik oskarża ją o zdradę firmy! Zszokowana Brzozowska znajduje na swojej poczcie maila, którego rzekomo wysłała do Iwa. Kinga natychmiast prosi o spotkanie byłego kochanka. Czy Iwo wyzna jej, że maila dostał od Romy?! Danka dostaje telefon od Janusza – znajomy lekarz chce się znowu spotkać. Zimińska ma poważne wątpliwości… Jednak kiedy po południu do Danki wpada niezapowiedziana Gosia, nie dość, że zastaje u mamy mężczyznę, to jeszcze… niekompletnie ubranego!

2700: Robert przychodzi do byłej żony – drzwi otwiera mu jej siostra. Nina nie wpuszcza Tadeusiaka do domu i oświadcza mu, że zrobi wszystko, żeby Staś był przy mamie! Weronika radzi ukochanemu, żeby zaczął walczyć o syna w sądzie. Ignaś jest przeszczęśliwy – rano zastaje rodziców razem w łóżku! Michał namawia Kingę, żeby walczyła o swoje dobre imię. Brzozowska zjawia się w firmie i – mimo protestów Romy – żąda rozmowy ze wspólnikiem. Czy przekona Maćka o swojej niewinności?! Internauci bardzo korzystnie oceniają wizytę Cieślika w schronisku dla zwierząt. Damian i Żaneta są zachwyceni Patrycją. Odwrotnie Monika – specjalistka od pijaru doprowadza ją do szału! Ale nie wie, że powody do wściekłości dopiero nadchodzą.

2701: Prokurator przesłuchuje Rafała – podejrzewa go eutanazję. Przesłuchanie przerywa Agnieszka – zakazuje Sobczakowi udzielania odpowiedzi a prokuratora oskarża o nieczyste intencje! Heblowi nie podoba się zaangażowanie Agnieszki, a kiedy żona oświadcza mu, że przez sprawę Rafała nie może pojechać w podróż poślubną – postanawia działać. Po swojemu… Smolni chcą zrezygnować z korepetycji Laury. Kuba to słyszy i… natychmiast przynosi jedynkę z matematyki! Tymczasem Przemek robi wszystko, żeby tata pozwolił mu pojechać z kolegami na festiwal do Katowic. Krzysztof jest jednak nieugięty. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja syna… Patrycja orientuje się, że Cieślik nie odważył się powiedzieć żonie, że ta musi usunąć się w cień. Specjalistka od wizerunku postanawia zrobić to sama. Jak zareaguje Monika, która właśnie przygotowuje się do sesji zdjęciowej z mężem?!