Na Wspólnej odcinek 2707, 2708, 2709, 2710, 2711 [Streszczenie + Zdjęcia]

2707: Basia namawia Smolnego, żeby nie karał Przemka za ucieczkę z domu. Krzysztof – szczęśliwy, że synowi nic się nie stało – ulega żonie. Kiedy jednak dowiaduje się, że Przemek go oszukał, coś w nim pęka. W jego głowie rodzi się piekielny plan. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi córki – Ewa powoli traci cierpliwość. Tymczasem Ostrowski ma głowę zaprzątniętą czym innym – lekarze na jego oddziale ogłaszają strajk! W trudnej sytuacji wspiera go atrakcyjna dyrektor Kolenda. Roman uparcie próbuje zeswatać brata z opiekunką Stefanka. Kolejne ich spotkanie, to jednak totalna porażka – Antoni jest wściekły! Roman nic sobie z tego nie robi – zamieszcza ogłoszenie brata na portalu randkowym!

2708: Robert walczy ze wszystkich sił o opiekę nad Stasiem. Jednak kuratorka sądowa bardziej wierzy Oldze i jej siostrze, Ninie. Urzędniczka jest przekonana, że Robert stosuje przemoc fizyczną! Dla Tadeusiaka to już za wiele – decyduje się na ostateczny, desperacki krok. Wbrew protestom Weroniki porywa Stasia! Dziś rozprawa rozwodowa Zimińskich. Podczas niej Danka potwierdza, że pomiędzy nią a mężem nastąpił całkowity rozpad pożycia – również uczuciowego. Ku jej zaskoczeniu Marek stwierdza przed sądem, że nadal ją kocha! Liczy, że żona mu wybaczy… Co zrobi Danka?! Roman przegląda odpowiedzi na anons Antoniego na portalu randkowym. Ku zaskoczeniu Honoraty, Hoffer postanawia sam spotkać się z kandydatkami! Szczególnie jedna z nich robi na nim piorunujące wrażenie.

2709: Olaf twardo negocjuje warunki swojej pracy z Marcinem. W końcu Woźniak zgadza się na podpisanie umowy. Ucieszony Olaf dzwoni do Marty i zaprasza ją na lunch w pobliżu swojej nowej pracy. Kiedy Marta podjeżdża, na parkingu spotyka Marcina. Przerażona zamiera. To człowiek, który przed laty ją zgwałcił! Rano u Weroniki zjawia się policja. Razem z nimi do mieszkania wchodzą Olga i Nina. Policjanci szukają Stasia. Roztocka informuje, że chłopiec wyjechał z tatą w góry. Olga i Nina są wściekłe – oskarżają Roberta o uprowadzenie! Ostrowski ma poczucie winy – wczoraj gawędząc z Kolendą, zapomniał o spotkaniu z Ewą! Hofferowa wątpi w narzeczonego. Matka upomina ją, żeby nie psuła przedślubnej atmosfery.

2710: Darek dowiaduje się, że wuj Anety umiera. Jest pewien, że biznesmen nie pozostawi dziewczyny bez spadku! Żbik natychmiast dzwoni do dawnej kochanki – stara się odbudować jej zaufanie. Po południu Dominik przypadkiem zauważa Darka z Anetą w kawiarni. Czy chłopak powie o tym Kasi? W pracy Olaf zostaje zaproszony przez Woźniaka do ważnych negocjacji – wiąże się to z rodzinnym wyjazdem do Krakowa. Marta spotka się ze swoim gwałcicielem? Kubicki znajduje w Internecie wpis Marty z którego wynika, że padła ofiarą przemocy seksualnej. Natalia podejrzewa, że Marek jest z nią tylko ze względu na ich synka. Robi Zimińskiemu piekielną awanturę. Tymczasem Danka ma poważne kłopoty z jednym z uczniów – chłopak jest kompletnie czymś odurzony.

2711: Podczas rozprawy prokurator stara się udowodnić, że Sobczak chciał zakończyć męki swojej matki. Agnieszka skutecznie odpiera wszelkie zarzuty. Jednak miażdżący okazuje się film z monitoringu szpitala, na którym Rafał wchodzi do pomieszczenia z lekami. Prokurator jest pewny, że Sobczak wykradł stamtąd morfinę i zabił nią swoją matkę! Marta zostaje w Warszawie – musi przeprowadzić wywiad ze znaną aktorką, która chce opowiedzieć o swojej traumie związanej z gwałtem. Ta rozmowa bardzo wiele kosztuje Konarską. Tymczasem Olaf świętuje z Woźniakiem sukces negocjacji. W pewnej chwili szef dostrzega zdjęcie Marty na dzwoniącym telefonie Kubickiego! Hoffer próbuje wybić bratu z głowy Alicję. Jednak Antoni jest uparty – wyraźnie jest zafascynowany kobietą. Prosi Romana, żeby zaprosił ją do siebie na imieniny. Podczas przyjęcia Hoffer nie może powstrzymać swojej zazdrości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *