Na Wspólnej odcinek 2712, 2713, 2714, 2715, 2716 [Streszczenie + Zdjęcia]

2712: Przed sądem na Sobczaka czekają dziennikarze i pikietujący przeciwko eutanazji. Są również nowi świadkowie – dwie pielęgniarki zeznają, że Sobczak agresywnie domagał się, by podały jego matce większą dawkę morfiny! Agnieszka próbuje ratować się biegłym lekarzem. Jednak Rafał nie widzi już nadziei. Przybity, dziękuje Olszewskiej za wszystko, co dla niego zrobiła. Syn Smolnego niechętnie przychodzi do redakcji ojca, żeby odpracować ukradzione Kubie pieniądze. Ma być asystentem Nowaka. Przemek jest zaskoczony, gdy Tomek mówi o jego ojcu same dobre rzeczy. Wydaje się, że coś do niego dociera. Jednak, gdy Krzysztof próbuje porozmawiać z synem – znowu emocje biorą górę! Natasza nie daje Michelowi chwili wytchnienia w pracy. Zaplanowała nagranie teledysku – zatrudniła reżysera. Mężczyzna – widząc namiętną relację pary – proponuje odważnie pokazać to w klipie. Czy Michel zgodzi się na to?

2713: Robert nadal ukrywa się ze Stasiem. Do Roztockiej przychodzi roztrzęsiona Olga. Żąda, by Roztocka zadzwoniła do Tadeusiaka i kazała mu wrócić do Warszawy. Kiedy Weronika protestuje, Olga rzuca się na nią i zaczyna bić! Kamil pyta Martę, dlaczego grzebie w swojej przeszłości. Przecież od gwałtu na niej minęło kilkanaście lat! Ale Konarska nie może stłumić w sobie nienawiści do Marcina. Tymczasem ten zwalnia z pracy jej partnera! Hebel załatwia Sandrze pracę – będzie śpiewać w nocnym klubie. Jeśli oczywiście spodoba się właścicielowi. Tymczasem Michel z Nataszą kręcą erotyczny teledysk!

2714: Darek dowiaduje się, że biznesmen Olczyk zmarł. Żbik natychmiast udaje się do szpitala, gdzie ratuje Anetę przed tłumem dziennikarzy. Wdzięczna kobieta ląduje u niego w domu. Tymczasem umówiona z Darkiem Kasia nie może się go doczekać. Danka wzywa do szkoły matkę Radka – chłopaka, który dziwnie się zachowywał na jej lekcji. Kobieta nerwowo reaguje na sugestię, że jej syn może zażywać narkotyki. Tymczasem Radek z chłopakami umawiają się, że jutro znowu coś „zarzucą” przed lekcjami. Antoni mówi Romanowi, że chce umówić się z Alicją na romantyczną kolację. Hoffer natychmiast wymyśla jakiś powód i pozbywa się brata z Warszawy! Sam natomiast – wieczorowo ubrany – zjawia się u Alicji.

2715: Danka ostrzega matkę Jurka, żeby uważała na syna – wg niej wpadł w nieodpowiednie towarzystwo. Tymczasem Marek coraz lepiej rozumie się z Natalią, między nimi w końcu pojawia się uczucie! Ale los chyba chce ukarać Zimińskiego. Staś bardzo tęskni za mamą. Prosi ojca, żeby odwiedzili ją w szpitalu. Olga na początku zachowuje się spokojnie – bawi się z synkiem. Kiedy jednak Robert sugeruje, że muszą już iść, Olga nie chce puścić dziecka! Tadeusiak próbuje odebrać Stasia – matka wpada w szał! Pod opieką Patrycji Cieślik wydobywa się z kłopotów wizerunkowych – senator Krupski proponuje mu ponowne objęcie stanowiska przewodniczącego komisji! Patrycja triumfuje i stara się zbliżyć do Damiana. A co na to wszystko Monika?

2716: U Marka zjawia się policja. Funkcjonariusze informują Zimińskiego, że Natalia zginęła na przejściu dla pieszych. Do Marka nie dociera to, co słyszy! Twierdzi, że to jakieś nieporozumienie. Oszalały z rozpaczy patrzy na płaczącego Szymonka. Norbert walczy o Klarę – chce, żeby pojechała na zawody sportowe. Owczarek musi przekonać polonistkę, która się na to nie zgadza. Młody nauczyciel nie wie jednak, że prawdziwym problemem jest uzależniony od alkoholu ojciec Klary! Damian wraca pijany z bankietu, na którym był z Patrycją. Wściekła Monika robi mu awanturę – więcej czasu spędza ze swoją menadżerką, niż z nią! Cieślik nie rozumie, o co jej chodzi. Monika postanawia działać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *