Na Wspólnej odcinek 2717, 2718, 2719, 2720 [Streszczenie + Zdjęcia]

2717: Marta – oglądając zdjęcia synka z pobytu w Krakowie – zauważa na nich Marcina. Jest w szoku! Dociera do niej, że gwałciciel zwolnił Olafa ze strachu, że prawda wyjdzie na jaw. Konarska już wie, że musi powiedzieć prawdę ukochanemu. Co zrobi Kubicki? Zimiński jest kompletnie rozbity po śmierci Natalii i zupełnie nie radzi sobie z maleńkim synkiem. Tymczasem Danką potężnie wstrząsnęła wiadomość o tej tragedii – wyobraża sobie, co przeżywa jej były mąż. Jest tak przejęta, że zupełnie zapomina o umówionym spotkaniu z Januszem! Po śmierci milionera – wuja Anety – Darkowi udaje się zaskarbić wdzięczność dziewczyny. Aneta odwiedza Żbika, a ten uczciwie mówi jej, że spotyka się z Kasią – jednak niezbyt pochlebnie wyraża się o niej. W co gra Darek?

2718: Olaf – po tym jak rozmówił się z Marcinem – obiecuje ukochanej, że jej oprawca będzie się trzymał od niej z daleka. Ale dla Marty to za mało. Konarska przychodzi wieczorem pod dom Marcina! Sandra po raz pierwszy zaśpiewa dziś w klubie Miłosza. Czy ten występ nie przywróci bolesnych wspomnień o Michelu? Tymczasem Norbert jest cały w nerwach – Klara startuje na międzyszkolnych zawodach. Jak Klara poradzi sobie z emocjami? Czy zwycięży? Wojtek zdaje dziś egzamin teoretyczny na prawo jazdy – czy uda mu się odzyskać pracę instruktora jazdy? Tymczasem Żaneta dowiaduje się, że dzieciaki ze szkoły Mani bawią się w niebezpieczne wyzwania. Szulcowa przeprowadza z córką poważną rozmowę i upewnia się, czy Mania – wbrew zakazom – nie założyła sobie konta w Internecie.

2719: Weronika otrzymuje opinię biegłego psychiatry o stanie zdrowia Olgi. Tymczasem ciocia Nina przekonuje Stasia, że jego mama trafiła do szpitala przez tatę. Daje chłopcu list od Olgi. Jest on przyczyną poważnej awantury między Robertem a synkiem. Zapłakanego Stasia zastaje w domu kurator sądowy. Przemek postanowił poważnie wziąć się do pracy. Krzysztof wreszcie jest zadowolony z syna. Ale do Polski wraca Paula. Była dziewczyna Przemka jest modelką i zaprasza go na imprezę. Czy młody Smolny wytrwa w swoim postanowieniu? Aneta została jedyną spadkobierczynią wielkiej fortuny zmarłego wuja. Teraz kobieta musi zdecydować o swojej przyszłości. Rozpatruje propozycję Olszewskiej i Darka! Żbik czuje, że musi oczyścić dla niej swoje życie – czyżby chciał pozbyć się Kasi?

2720: Przemek nie chce złamać ojcowskiego zakazu, jednak robi to kiedy Paula prosi go, by przyjechał na imprezę. Tam – jako jedyny trzeźwy – wsiada za kierownicę i jedzie wraz z kolegami po alkohol. Nagle traci panowanie nad kierownicą! Auto wypada z drogi – jeden z chłopaków jest nieprzytomny i zalany krwią. Antoni wybiera się na randkę z Alicją – Hoffer jest wyraźnie zdenerwowany tym faktem. Od słowa do słowa dochodzi do bijatyki między braćmi! Czy Roman chce rzucić Honoratę? Wojtek nie może się doczekać, żeby wreszcie usiąść za kółkiem – dziś ma egzamin z jazdy. Szulc jest w świetnym humorze i bardzo pewny siebie. Egzaminatorowi wyraźnie działa to na nerwy. Tymczasem Żaneta odkrywa, że Mania ją oszukała – ma swój profil na portalu w Internecie i uważa, że jest to jej niezbędne do życia!