Na Wspólnej odcinek 2721, 2722, 2723, 2724 [Streszczenie + Zdjęcia]

2721: Smolny zjawia się na miejscu groźnego wypadku, który spowodował jego syn. Dowiaduje się, że koledze Przemka grozi utrata wzroku w jednym oku! Młody Smolny jest przerażony – ale chroni kolegów, którzy uciekli z miejsca wypadku… Do Marty dzwoni Woźniak – mówi, że widział ją pod swoim domem. Pyta, czego Konarska od niego chce. Przerażona kobieta przerywa rozmowę. Po południu Marcin dopada ją przed redakcją. W trakcie nerwowej rozmowy Marcin rzuca się na Martę!!! Honorata znajduje w rzeczach Romana zdjęcie Alicji i listy od niej. Oskarża męża o kłamstwo! Tymczasem Alicja oświadcza Antoniemu, że nie mogą się dalej spotykać. Brat Romana błaga ją o zmianę decyzji, ale kobieta pozostaje nieugięta.

2722: Smolny obwinia się o to, co grozi jego synowi – sroga kara za jazdę bez uprawnień i spowodowanie groźnego wypadku. Tymczasem Przemek orientuje się, że koledzy których chroni, zrzucają na niego całą winę! Kasia nie może pogodzić się z tym, że Darek z nią zerwał. Przychodzi do Żbika i żąda wyjaśnień. Kiedy z łazienki wychodzi Aneta, Bergówna wszystko rozumie… Policzkuje Darka i… idzie odreagować! Roman mówi Alicji, że jego brat kompletnie się załamał. Kobieta oświadcza, że musiała zerwać z Antonim – nie chce stać między braćmi. Roman próbuje namówić Alicję do zmiany zdania – tymczasem jego brat wsiada do autokaru jadącego na Ukrainę.

2723: Marta spotyka się z żoną Marcina – człowieka, który kiedyś ją zgwałcił. Chce powiedzieć kobiecie, kim tak naprawdę jest jej mąż. Niespodziewanie, żona Marcina bardzo ostro atakuje Konarską! Dla Marty to straszny cios… Sięga po jedyny ratunek, który zna – alkohol!!! Kasia budzi się na potężnym kacu. Joanna uświadamia jej, że alkohol nie rozwiąże jej problemów sercowych z Darkiem. Tymczasem Żbik… oświadcza się Anecie! Jej reakcja zbija go z nóg… Wojtek ćwiczy z Mirem jazdę przed egzaminem. Kolega uświadamia mu, że ma mnóstwo nieprawidłowych nawyków… Tymczasem Żaneta jest zaniepokojona – Mania coraz bardziej wsiąka w portale społecznościowe!

2724: Robert bardzo się denerwuje – dziś rozprawa w sądzie, która może zdecydować, czy będzie miał kontakt z synem. Niespodziewanie w sądzie zjawia się Olga. Była żona – wspólnie z siostrą – kłamliwie oskarżają Tadeusiaka! Czy Robert straci prawa do Stasia?! Marek wybiera się na pogrzeb Natalii – ale nie ma z kim zostawić dziecka. Prosi o pomoc Gosię… Tymczasem Danka widzi, jak jeden z jej uczniów traci przytomność. Zimińska podejrzewa, że w szkole pojawiły się narkotyki! Wojtek zjawia się na powtórnym egzaminie na prawo jazdy. Kiedy widzi, że ma go egzaminować instruktor, który go poprzednio oblał – chce uciekać! Tymczasem Mania na portalu społecznościowym walczy z Jankiem, kolegą ze szkoły. Chłopak bardzo obraźliwie komentuje jej wpisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *