Na Wspólnej odcinek 2725, 2726, 2727, 2728, 2729 [Streszczenie + Zdjęcia]

2725: Dzisiaj sąd zdecyduje czy pozbawić Roberta prawa do opieki nad synem. Tadeusiak wie, że uratowałyby go zeznania Stasia, ale nie chce narażać syna. Rozprawa jest bardzo nerwowa – Tadeusiak próbuje przekonać sąd, że jego była żona nie jest w stanie opiekować się dzieckiem. Rozstrzygająca ma okazać się opinia kuratora – czy Robert będzie musiał oddać syna Oldze? Danka musi uporać się z problemem narkotyków w szkole – wiadomo już, że chłopak, który stracił przytomność miał we krwi efedrynę! Zimińska postanawia zaalarmować rodziców o problemie i zwołuje zebranie. Tymczasem Marek przeżywa ciężkie chwile – dziś odbędzie się pogrzeb Natalii. Zrządzeniem losu jego synek trafia w tym czasie pod opiekę Danki! W prasie ukazuje się wywiad z Moniką. Cieślikowa nie jest pewna, czy znowu nie zaszkodzi wizerunkowi męża. Tymczasem Gałczyńska ma kolejny cel dla Damiana – uważa, że z jej pomocą mógłby starać się o urząd prezydencki! Ale to nie jest jej jedyny plan – zamierza uwieść Cieślika!

2726: Po tym jak Marta upiła się do nieprzytomności, Olaf boi się o nią. Konarska usypia jego czujność, jednak tylko mocniej zapętlając się w rządzy zemsty! Marciniak wpada w prawdziwą wściekłość, gdy wszyscy jego pracownicy otrzymują maila, który obnaża jego prawdziwą twarz! A to jeszcze nie koniec planu Marty. Robert nie chce oddać syna jego niezrównoważonej matce. Ta rzeczywiście jest w coraz gorszym stanie – w szale rzuca się na swoją siostrę! Nina wzywa znajomą lekarkę, która kategorycznie twierdzi, że Olga jest niebezpieczna i powinna być w szpitalu! To nie powstrzymuje Niny przed odebraniem Robertowi Stasia! Wieczorem Tadeusiak dostaje od syna rozpaczliwy telefon! Żaneta zauważa, że jej córka jest przygnębiona i wyraźnie straciła apetyt. Nie wie, że Mania mocno przeżywa złośliwe komentarze jednego z kolegów ze szkoły. Najgorsze, ze chłopiec zaplanował dla niej okrutny kawał – zamyka ją w szkolnej szatni, potem filmując z ukrycia rozpaczliwą scenę uwolnienia Mani. A wszystko to trafia do Internetu!

2727: Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Na nic się zdały starania Zimińskiej – jej uczniowie nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku – w szpitalu ląduje półprzytomny Jerzyk, siostrzeniec Janusza. Danka jest załamana – zwłaszcza, że mama Jerzyka ma do niej ogromne pretensje. Żaneta proponuje córce, żeby została dziś w domu. Szulcowa obawia się, że Mania ma traumę po wczorajszym zajściu w szkole. Dziewczynka nie poddaje się – mimo tego, że bardzo przygnębia ją lawina obelg, jaka na nią spłynęła. Zamieszczony w sieci filmik widziała już cała szkoła i wszystkie dzieci z niej szydzą!

2728: Gwałciciel Marty ma dość nagonki, którą rozkręciła na niego Konarska. Nasyła na nią policję! Ale Marta nie odpuszcza – oświadcza oniemiałemu Kamilowi, że chce zniszczyć Woźniaka! Bez względu na konsekwencje. Danka wyrzuca sobie, że w porę nie dostrzegła problemu narkotyków w swojej szkole. Ale wpada na doskonały pomysł – na spotkanie z uczniami zaprasza Karinę, koleżankę Oli, która pod wpływem narkotyków spadła z 6 piętra. Po południu Zimińska spotyka się z Markiem – przekazuje mu zaproszenie na ślub Ewy. Namawia byłego męża, żeby przyszedł. Norbert doprowadza do tego, że jego utalentowana uczennica Klara zostaje przyjęta do klubu sportowego. Co dziwne, dziewczyna wcale się nie cieszy. Mówi Norbertowi, że jej ojciec nie będzie zadowolony. I ma rację – tata-alkoholik jest wściekły!

2729: Aneta negocjuje w sprawie wynajmu lokalu na swoją kancelarię. Młoda milionerka kompletnie lekceważy Darka, nazywając go swoim asystentem! Żbik jest wściekle obrażony – ma dość poniżania i kpin. Zrywa z Anetą i planuje zemstę! Mama Ewy wprasza się na wieczór panieński córki. Irena jest bardzo podekscytowana imprezą w towarzystwie przyjaciółek Ewy. Starsza pani szaleje na parkiecie tak, że Olszewska i Danka są naprawdę zaskoczone. Wieczór panieński kończy się bardzo gwałtownie – atakiem serca Ireny! Sandra jest wstrząśnięta erotycznym teledyskiem Nataszy z Michelem! Zdradzona dziewczyna uważa, że nie jest nic warta. Miłosz stara się ją przekonać, że jest inaczej… Tymczasem ojciec Klary nie pozwala dziewczynie chodzić na treningi. Kiedy Norbert protestuje, alkoholik oskarża go o seksualne nagabywanie jego córki i straszy policją!