Na Wspólnej odcinek 2730, 2731, 2732, 2733 [Streszczenie + Zdjęcia]

2730: Aneta otrzymuje wezwanie do zapłaty zachowku żonie Olczyka. Siwkówna jest wściekła – nie wie, że za tą sprawą stoi Darek. Tymczasem Żbik przychodzi do Kasi – przeprasza ją i wyznaje, że była i jest dla niego ważna! Kinga ma dziś rozmowę o pracę – jest bardzo zdenerwowana. Ma powody – okazuje się, że wszyscy w branży wiedzą o jej rzekomej zdradzie firmy. Brzozowska nie ma szans na pracę w zawodzie. Tymczasem romans Bartka i Romy rozkwita – i to tuż pod nosem jej męża! Matka Ewy musi zostać na oddziale kardiologii. Irena absolutnie się na to nie zgadza – przecież jej córka ma dzisiaj ślub! Czy starsza pani ucieknie ze szpitala?

2731: Żona Woźniaka dopada Martę w redakcji. Roztrzęsiona, uświadamia Konarskiej jak wielkie zagrożenie ściągnęła na jej dzieci. Marta ucieka z biura i kompletnie rozbita szuka ukojenia w knajpie! Olaf, Igor i Kamil szukają jej do późnego wieczora. Mania bardzo przeżywa obraźliwe komentarze w Internecie, że tchórzy przed wyzwaniem Janka. Dziewczynka nie wie, jak wymknąć się nocą z domu. Nieoczekiwanie dowiaduje się, że mama z Wojtkiem wybierają się na przyjęcie. Mania jest zdecydowana – dziś w nocy pójdzie na cmentarz! Brzozowska chce realizować nową kampanię Różalskiego – to dla niej szansa na samodzielny start! Ale musi mieć gotowy projekt już za 5 dni, a nie ma ani pomysłu, ani grafika. Kinga w panice zatrudnia Tymona. Natychmiast tego żałuje, widząc jego metodę twórczej pracy… „na skręta”!

2732: Robert wciąż nie odnalazł syna. Tymczasem Staś jest w coraz większym niebezpieczeństwie – jego matka przestała brać leki. Olga zabiera synka i ucieka z nim od własnej siostry! Marta przychodzi na terapię grupową – wyznaje, jak z zemsty za gwałt prześladowała swojego oprawcę i jego rodzinę. Później Konarska spotyka się z żoną Woźniaka – ta zaczyna jej grozić! Co zrobi Konarska? Mania jest podziwiana w szkole za swoją odwagę i pomysł na wyzwanie dla Janka. Chłopak jest potwornie wkurzony – nie zamierza jeść robaków! Mania uświadamia mu, że teraz to on wyjdzie na tchórza.

2733: Przerażona Nina współpracuje z policją – niestety, nie potrafi wskazać gdzie jest Olga i Staś. Tymczasem Tadeusiakowa, będąc w fatalnym stanie psychicznym, zabiera syna do lasu i zostawia go tam! Janusz proponuje Dance wieczorną ucztę przy świecach – w domowym zaciszu. Zimińska jest pełna obaw – zdaje sobie sprawę, że to przejście w kolejny etap intymności ich związku. Nie jest pewna, czy jest gotowa na seks z Januszem! Klara podstępem zdobywa zgodę ojca na treningi. Nieświadomy niczego Norbert jest z niej dumny. Tymczasem u Sandry również następuje przełom – dociera do niej, że rozpacz po zdradzie Michela nie ma sensu! Pomaga jej w tym Miłosz.