Na Wspólnej odcinek 2734, 2735, 2736, 2737 [Streszczenie + Zdjęcia]

2734: Kasia dowiaduje się dlaczego Darek ją rzucił. Wkurzona Bergówna przychodzi do mieszkania Żbika i ostro się z nim rozprawia. Darek jest wyraźnie poruszony tym, co usłyszał od Kasi. Ale wieczorem nieoczekiwanie słyszy od Anety, że ta zgadza się zostać jego żoną! Staś przebywa na obserwacji w szpitalu. Dziecko zamartwia się, że mama pójdzie do więzienia po tym, jak zostawiła go w lesie. Tłumaczy tacie – wszystko przez to, że mama nie wzięła lekarstw. Robert jest przejęty dramatem, jaki przeżywa jego synek. Weronika odwrotnie – oznajmia, że teraz sąd bez problemów pozbawi Olgę prawa do opieki nad Stasiem! Sprawdzają się podejrzenia Michela – Natasza ma romans z reżyserem Kacprem! Gawriłow jest załamany. Kiedy dostaje telefon od Sandry, natychmiast przychodzi się z nią spotkać. Ale okazuje się, że żona chce rozwodu!

2735: Marek wziął się w garść – wraca nawet do pracy. Dębkom tłumaczy, że to wpływ rozmowy z Danką. Wieczorem przychodzi z kwiatami do byłej żony, żeby jej podziękować. Jest mocno zawiedziony, gdy stojąc pod drzwiami mieszkania słyszy dochodzący stamtąd męski głos i chichoty Danki. Aneta jest wzburzona gdy dowiaduje się, że Darek reprezentuje Olczykową. Żbik tłumaczy kochance jaką ma taktykę – tylko w ten sposób będzie mogła szybko odzyskać fortunę stryja. Darek z wdową po Olczyku przychodzi do kancelarii Agnieszki, która reprezentuje Anetę. Kochankowie świetnie grają przeciwników. Tylko ile Żbik zamierza ugrać dla siebie? Kinga i Tymon walczą o kampanię dla Różalskiego. Dowiedziawszy się o tym, Maciej zaczyna mieć wątpliwości, co do zdrady Brzozowskiej. Dla Kingi sprawa wyjaśni się jeszcze dzisiaj – Tymon włamuje się na serwer jej dawnej firmy!

2736: Danka i Janusz spędzają ze sobą noc – są naprawdę szczęśliwi. Gdy po południu Zimińska szykuje się na randkę, wpada do niej Marek. Wręcza byłej żonie kwiaty – dziękując za to, że pomogła mu się pozbierać po śmierci Natalii. Nagle do mieszkania wchodzi Janusz. Marka aż trzęsie z zazdrości – jak się zachowa? Kamil zdaje dziś egzamin specjalizacyjny z transplantologii. Jest przerażony i przekonany, że źle mu poszło. Okazuje się jednak, że zdał i to z najwyższą notą! Ostrowski gratuluje przyjacielowi. Zuza też jest bardzo dumna z męża i oboje świętują jego sukces. Niestety, zdarza się coś, co na długo zniweczy karierę Kamila! Do redakcji Smolnego jakiś mężczyzna przynosi teczkę pełną dokumentów. Podenerwowany oznajmia, że to dowody na poważny przekręt, który musi zostać ujawniony. Okazuje się, że wszystko, co nieznajomy dostarczył Smolnemu jest autentyczne. Ale mężczyzna stawia warunek – artykuł demaskujący aferę musi ukazać się w ciągu tygodnia. Okazuje się, że jest to bardzo ryzykowne.

2737: Janusz wyznaje Danusi, że jego małżeństwo nie było udane – dopiero przy niej rozumie, jak wygląda szczęście. Tymczasem Marka odwiedza kobieta łudząco podobna do zmarłej Natalii! Okazuje się, że jest to jej siostra bliźniaczka. Lena przyleciała aż z Australii – czego chce od Marka? Kamil jest załamany – przez pięć tygodni musi nosić gips. Ostrowski nie pozwala mu się lenić – wysyła go na oddział kardiologii w charakterze konsultanta. Hoffer od razu wyczuwa, że lekarze traktują go jak szpiega. Niebawem przekonuje się, że chyba naprawdę będzie musiał donosić ordynatorowi – jest świadkiem przyjęcia łapówki! Mania nie podejmuje wyzwania Janka – nie zgoli głowy. Dziewczynka uświadamia mu, że challenge ma być wykonany w tajemnicy przed rodzicami. Chłopiec na poczekaniu wymyśla jej nowe zadanie, które jest śmiertelnie niebezpieczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *