Na Wspólnej odcinek 2742, 2743, 2744, 2745 [Streszczenie + Zdjęcia]

2742: Marek dowiaduje się rano, że opiekunka Szymka nie może przyjść. Lena, siostra zmarłej Natalii, zapewnia że chętnie zajmie się siostrzeńcem. Chłopiec bardzo podoba się kobiecie. Lena oznajmia Zimińskiemu, że chciałaby go adoptować! Kamil zawzięcie ćwiczy umiejętność posługiwania się lewą ręką – robi operacje na kurczakach! Jednak za chwilę musi zmierzyć się z poważnym przypadkiem – na oddziale umiera pacjentka. Żeby ją uratować potrzebny jest natychmiastowy zabieg a dr Borowik odmawia jego przeprowadzenia! Czy Kamil da radę operować lewą ręką?! Wczesnym rankiem w redakcji Smolnego zjawia się prokurator i wraz z policją rozpoczyna rewizję! Krzysztof i wszyscy pracownicy protestują zasłaniając się wolnością prasy, ale nic to nie daje. Dopiero gdy Tymon zaczyna transmisję na żywo do Internetu, prokurator odstępuje od czynności. Jakie jeszcze niespodzianki przyniesie afera gruntowa?

2743: Opiekunka Szymka rezygnuje z pracy – Zimiński jest załamany. Dociera też do niego, że gdy syn osiągnie pełnoletniość, on będzie po 70-tce! Zwierza się Romanowi z propozycji Leny – pyta, czy Hoffer na jego miejscu oddałby synka? Roman odpowiada, że tak poważną decyzję musi podjąć sam. Smolny bezskutecznie próbuje dodzwonić się do urzędnika, który rozpętał aferę gruntową – mężczyzna jakby zapadł się pod ziemię. Tymczasem Darek zostaje obrońcą Gwiazdy. Żbik uświadamia biznesmenowi, że wszyscy oskarżeni współpracują z policją i wskazują go jako głównego winnego. Joanna rozmawia z doktorem prowadzącym jej mamę. Lekarz już wie, co dolega kobiecie – diagnoza jest straszna. Tymczasem Kasia zgadza się wziąć udział w sesji fotograficznej Rafała. Wszystko idzie świetnie – do momentu, kiedy Rafał zaczyna ją rozbierać!

2744: Ojciec Klary odkrywa, że dziewczyna – wbrew jego zakazowi – zapisała się do klubu sportowego. Pijany, drze jej legitymację klubową i uderza córkę w twarz! Klara ucieka do Norberta – ten próbuje interweniować. Dochodzi do potężnej awantury. Na miejscu pojawia się policja! Ojciec Joanny nie przyjmuje do wiadomości, że jego żona ma raka. Tymczasem chora matka prosi Joannę, żeby sprowadzić do niej jej drugą córkę, Anię. Ta obiecuje, że niedługo przyjedzie. Franek dziwi się, że Joanna ma siostrę – Bergowa stwierdza, że nie ma o Annie najlepszego zdania i nie utrzymuje z nią bliskich kontaktów. Dziś urodziny Honoraty – Roman udaje niezainteresowanego przygotowaniami. Tymczasem za plecami żony szykuje dla niej prawdziwą petardę – imprezę w pięknym plenerze z wieloma gośćmi! Tylko w te piękne okoliczności przyrody trzeba się jeszcze bezpiecznie dostać.

2745: Klara nie może wybaczyć Norbertowi, że przez niego znalazła się w pogotowiu opiekuńczym. Na dodatek rozdzielono ją z rodzeństwem! Owczarek przychodzi do ojca Klary – ten jak zwykle jest pijany. Mężczyzna rzuca się na Norberta! Roma zjawia się u Różalskiego i oskarża Kingę o kradzież pomysłu na jego kampanię. Przestraszony biznesmen rezygnuje z usług Brzozowskiej. Wściekła Kinga zjawia się w swojej starej firmie i zarzuca Romie kłamstwo! Czy zespół Romy poprze swoją byłą szefową? Hoffer nie może przeboleć, że niespodzianka dla żony skończyła się taką katastrofą. W rozmowie z bratem zarzuca mu, że to wszystko jego wina… Tymczasem Honorata skarży się Alicji, że Roman im bardziej się stara, tym głupsze ma pomysły. Obie panie wpadają na szatański plan. Oj, Roman popamięta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *