Na Wspólnej odcinek 2754, 2755, 2756, 2757 [Streszczenie + Zdjęcia]

2754: Jaką straszną tajemnicę Anna i jej matka ukrywają przed Joanną? Joanna ze zdziwieniem patrzy, jak jej siostra czule zajmuje się Michalinką. Pyta Annę, dlaczego nie ma dzieci. W szpitalu Krystyna mówi starszej córce, że przed śmiercią musi załatwić bardzo ważną sprawę – powiedzieć Joannie straszną prawdę. Anna błaga, żeby matka tego nie robiła! Walczący Smolny kuszony! Po ucieczce Przemka, Smolny ukrywa cała rodzinę. Podejrzewa, że prokurator prowadzący sprawę afery gruntowej działa w zmowie z Czerwińskim. Krzysztof postanawia opublikować artykuł opisujący powiązania biznesmena z aferą gruntową. Natychmiast zjawia się u niego Czerwiński z obstawą i składa Smolnemu propozycję nie do odrzucenia. Ojciec dziecka Beaty chce ją odzyskać? Anastazja i Tomek oznajmiają Ziębom, że chcą się od nich wyprowadzić. Tymczasem Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i się z nim rozprawi. Dziewczyna protestuje. Wieczorem Beata odbiera telefon – jakiś mężczyzna wyzywa ją od oszustek i jest wściekły, że uciekła z jego dzieckiem!

2755: Krystyna nie jest matką Joanny! Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza chce odzyskać męża! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy. Po powrocie z wycieczki Brzozowska prosi Jerzego o jeszcze jedną szansę… Wojtek nie chce młodej opiekunki do dziecka? Szulcowie są zmuszeni znaleźć opiekunkę dla synka. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta ma dość – jeśli tak, to niech mąż zrezygnuje z pracy i sam zajmie się dzieckiem!

2756: Czy uda się zamknąć Czerwińskiego, mimo jego zmowy z prokuratorem? Prokurator nie wierzy Smolnemu, gdy ten mówi mu o propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego. Krzysztof już wie – urzędnik jest w zmowie z biznesmenem. Tymczasem Przemek na policji przegląda zdjęcia wszystkich pracowników Czerwińskiego – w jednym z nich rozpoznaje swojego porywacza! Czy to wystarczy do zatrzymania bezwzględnego biznesmena? Olaf trenerem niewidomej mistrzyni w gimnastyce! Olaf całe dnie spędza w klubie Izy. Marta prosi go, żeby zwolnił tempo. W klubie zjawia się niewidoma dziewczyna – chce podjąć treningi. Olaf rozpoznaje w niej byłą mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej! Zgadza się zostać jej trenerem! Wojtek śledzi opiekunkę synka! Wojtek jest bardzo zdenerwowany – dziś Jowita ma zostać po raz pierwszy sama z Ludzikiem. Mimo perswazji Żanety Szulc nie odpuszcza – zaczyna śledzić opiekunkę na spacerze.

2757: Joanna dowiaduje się, kto naprawdę ją urodził – jest zdruzgotana! Umierająca matka Joanny chce poważnie porozmawiać z córką. Krystyna prosi, żeby Asia położyła się obok niej – wyznaje, że to nie ona jest jej matką. Bergowa nie może w to uwierzyć! A kiedy dowiaduje się kto naprawdę ją urodził, jest całkowicie zdruzgotana! Gwiazda zwolni Smolnego? Po aresztowaniu Czerwińskiego rodzina Smolnego wraca do domu – w końcu są bezpieczni. Ale dla Krzysztofa to nie koniec problemów – do redakcji przychodzi zwolniony z aresztu Gwiazda. Właściciel gazety ma żal, że Krzysztof narobił mu tyle problemów. Smolny oznajmia, że zrobił tylko to, co musiał. I gotów jest ponieść wszelkie konsekwencje. Romana dopadają wątpliwości, czy nie rzucił się z motyką na słońce… Roman jest bardzo zdenerwowany – dziś podpisanie umowy na budowę wieżowca. Honorata i Antoni bardzo go wspierają, ale Hoffera dopadają wątpliwości, czy podoła tak wielkiemu przedsięwzięciu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *