Na Wspólnej odcinek 2762, 2763, 2764, 2765 [Streszczenie + Zdjęcia]

2762: Kamil – zaalarmowany – pędzi z sympozjum do szpitala. Tam okazuje się, że „doktor” Borowik podał pacjentce nieodpowiednie leki, które wywołały u niej zapaść! Hoffer, nie bacząc na problemy z ręką, robi kobiecie masaż serca. Tymczasem Borowik próbuje uciec ze szpitala! Joachim zabiera Beatę na USG. Widzi ich Kazik – zazdrosny wypytuje Marię, kim dla dziewczyny jest ten facet. Podczas badania okazuje się, że Beata będzie miała syna! Przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, jej ekscytacja udziela się Joachimowi. Tymczasem, przed przychodnią na Beatę czeka jakiś mężczyzna – czy to ojciec jej dziecka? Olaf ledwo wyrabia z obowiązkami menadżera, po tym jak podjął się trenowania niewidomej Ady – dawnej sportsmenki. Kubicki całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska jest na niego wściekła!

2763: Bartek przeprasza Romę – jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi – obawia się, że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę – teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy zwierza się Miłoszowi, ten pociesza ją czule i namiętnie! Z ręką Kamila jest coraz gorzej – po tym jak nadwyrężył ją ratując pacjentkę, ma niedowład i drżenie dłoni! Hoffer jest przerażony. Podczas kontroli Janusz kategorycznie każe mu wziąć urlop – dać ręce i psychice odpocząć. Kamil oczywiście nie słucha tych zaleceń!

2764: Niania małego Ludwiczka przywozi go na casting do reklamy. Jowita jest bardzo podekscytowana – podczas prób chce pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Pojawia się jednak poważny problem – Jowita nie zna danych osobowych małego, a przecież podaje się za jego mamę! W dniu pogrzebu swojej mamy-babci do Joanny dociera, że może powinna wybaczyć Annie. Zwłaszcza, że z listów prawdziwej matki wynika iż zawsze chciała ją wziąć do siebie. Po pogrzebie między Bergową i Anną dochodzi do poważnej rozmowy. Po namiętnej nocy z Miłoszem Sandra wraca do domu cała w skowronkach! Jakiś czas później para spotyka się przed klubem. Na Miłosza czeka tam matka – piękna i elegancka kobieta. Wygląda na zachwyconą, gdy syn przedstawia jej Sandrę jako swoją dziewczynę. Kiedy znowu pojawia się Michel i próbuje przepraszać żonę, ta jest szczera – zakochała się i ma kogoś!

2765: Synek Szulców zostaje wybrany do reklamy. Jowita sprytnie zdobywa jego dane i z samego rana biegnie na plan zdjęciowy. Okłamuje Szulców, że będzie z ich dzieckiem na festynie w parku. Niestety, casting się przedłuża. Kiedy Żaneta i Wojtek wracają z pracy do domu okazuje się, że Ludwiczka i jego niani nie ma. Są przerażeni i chcą dzwonić na policję! Zatroskana Beata odprowadza do lekarza Kazika, który spadł z drabiny. Później para spędza miło czas nad Wisłą. Beata jest o krok od wyznania mężczyźnie, że jest w ciąży. Nieoczekiwanie jednak Kazik zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze… Czy Beata wyzna prawdę? Olaf oznajmia Marcie, że rezygnuje z trenowania Ady – zrozumiał, że za dużo czasu spędzał w pracy. A na wieczór zaprasza ukochaną do restauracji. Konarska czeka przed domem Niwirskiego – mężczyzny, który odsiedział 16 lat za morderstwo, którego nie popełnił. Marta próbuje go przekonać, żeby zgodził się na reportaż o nim.