Na Wspólnej odcinek 2770, 2771, 2772, 2773 [Streszczenie + Zdjęcia]

2770: Antosia jest obrażona na mamę, że tak wcześnie zabrała ją wczoraj z imprezy. Nieoczekiwanie zjawia się mama chłopaka Antosi i pyta, gdzie jest jej syn. Okazuje się, że Łukasz w ogóle nie wrócił z imprezy. W szkole młodzież dowiaduje się, że ich kolega nie żyje! Matka Miłosza umawia się z Sandrą na spotkanie. Podczas rozmowy bardzo upokarza dziewczynę! Roztrzęsiona Sandra żegna się i odchodzi. Co zrobi Miłosz? Kinga przychodzi do Romy w ogromnym poczuciu winy. Szczerze ją przeprasza i proponuje rozejm. Lenarska nawet nie chce o tym słyszeć! Oświadcza, że teraz – kiedy prawie pokonała Brzozowską – nie odpuści!

2771: Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do USA. Na rok! Czy Zimińska zdecyduje się zostawić wszystko? Tymczasem Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim duże wrażenie. W szkole policja przesłuchuje młodzież. Antosia jest roztrzęsiona – bardzo przeżywa śmierć swojego chłopaka. Po lekcjach do niej i Kuby, stojących w grupie przesłuchiwanych uczniów, podchodzą starsi kumple Łukasza – zaczynają grozić młodszym kolegom! Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły jutrzejszego przyjęcia weselnego. Przy tej okazji panna młoda nie szczędzi złośliwości Beacie. Do baru przychodzi Kazik – chce się pożegnać. Mężczyzna – mimo tego, jak się zachował – liczy, że zdoła zainteresować sobą Beatę.

2772: Kasia znowu ląduje w łóżku Rafała. Podczas miłosnych uniesień orientuje się, że chłopak wszystko nagrywa! Tymczasem Darek stara się być coraz bliżej nowej asystentki, Mileny. Jak zareaguje na to Aneta? Monika pokazuje Żanecie reklamę z udziałem Ludwiczka. Szulcowie nie dopuszczają możliwości, że to ich syn. Tymczasem opiekunka Ludwika dostaje informację z agencji o kolejnej sesji zdjęciowej z udziałem bobasa! Bomba tyka! Dziś ślub Joachima i Eweliny. Joachim mówi Tomkowi, że to sprawa zdrowego rozsądku, a nie uczuć – radzi mu, żeby zaplanował ślub z Anastazją. Tymczasem Beata jest zaskoczona widokiem Kazika, który kelneruje na weselu! Mężczyzna najbardziej troszczy się właśnie o nią!

2773: Żaneta z Moniką robią piekło agencji, która bezprawnie użyła wizerunku Ludwiczka do reklamy. Szulcowa już wie, że winna jest Jowita. Jest na nią wściekła – jak ukaże dziewczynę? Dziś pogrzeb chłopaka Antosi – Łukasza. Po pogrzebie do domu Weroniki przychodzi roztrzęsiona matka chłopca. Twierdzi, że policja chce zamknąć śledztwo, mimo iż wiele faktów nie pasuje do wersji o wypadku drogowym. Weronika i Robert obiecują kobiecie, że przyjrzą się tej podejrzanej sprawie! Olaf trenuje niewidomą Adę. Podczas zajęć – chcąc, nie chcąc – dochodzi między nimi do coraz bliższego kontaktu. Zajęta sprawą niesłusznie skazanego na 16 lat Irka, Marta nie ma już nic przeciwko tym treningom. Prosi tylko Olafa, żeby czasem znalazł też trochę czasu dla niej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *