Na Wspólnej odcinek 2774, 2775, 2776, 2777 [Streszczenie + Zdjęcia]

2774: Kasia dostała się na studia! Jednak jej wielką radość mąci telefon od koleżanki, która gratuluje jej odważnego filmiku w necie. Kasia nie wierzy własnym oczom – Rafał umieścił w sieci nagranie ich seksu! Janusz naciska Dankę w sprawie wyjazdu do Bostonu. Zimińska prosi o czas do popołudnia. Jedzie do Marka. Kiedy widzi go rozbawionego z nową opiekunką, nie decyduje się na rozmowę. Klamka zapadła? Roman przychodzi na budowę i radośnie informuje Antoniego i Alicję, że właśnie otrzymali pierwszą ratę kredytu. Teraz inwestycja ich życia dopiero ruszy z kopyta! Nagle widzą słaniającego się robotnika. Mężczyzna przysięga, że nic nie pił – zatruł się jakąś chemiczną substancją!

2775: Anna przekonuje Kasię, że musi zgłosić film zamieszczony w sieci przez Rafała na policję. Niestety, na komisariacie Bergównę czekają kolejne upokorzenia. Tymczasem do akcji włącza się Darek! Roman z Antonim niecierpliwie czekają na wyniki ekspertyz toksykologicznych z próbek pobranych na ich budowie. Bracia są świadomi, że wstrzymanie prac grozi im bankructwem! Po południu dostają informację, która brzmi jak wyrok! Marta drąży sprawę niewinnie skazanego Irka. Spotyka się z prokuratorem prowadzącym przed laty jego sprawę i zadaje mu serię niewygodnych pytań. Po południu prokurator zjawia się u Irka. Zaczyna mu grozić!

2776: Marta spotyka się z prokuratorem i odtwarza mu jego groźby nagrane przez Irka. Przestraszony mężczyzna przyznaje, że proces Irka odbywał się pod olbrzymią presją społeczeństwa, mediów i polityków. A wtedy łatwo o błędy i niedopatrzenia. Kiedy Konarska opowiada to wszystko Irkowi, ten – wściekły – rzuca się na nią! Podczas rozmowy z klientem Darek otrzymuje sms-a od Kasi z prośbą o spotkanie. Jego treść widzi Aneta. Podczas, gdy Kasia dziękuje Żbikowi za interwencję u Rafała, wkurzona Aneta przeszukuje rzeczy i komputer narzeczonego. W końcu znajduje to, czego szuka! Dziś urodziny Miłosza. Sandra kupiła prezent, wieczorem wybierają się na koncert. Jednak Miłosz informuje ją, że najpierw odwiedzą jego rodziców. Na miejscu okazuje się, że matka Miłosza przygotowała kilka niespodzianek. W tym jedną – bardzo przykrą – dla Sandry!

2777: Do Marty przychodzi Irek. Przeprasza za wczorajsze zachowanie – 16 lat w więzieniu zrobiło swoje. Konarska mu wybacza i zaprasza na herbatę. Podczas rozmowy Irek zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do Marty. W końcu chce ją pocałować! Kamil jest szczęśliwy – Janusz pozwolił mu wrócić do pracy. Hoffer od razu zjawia się na swoim oddziale i natychmiast musi pomóc w operacji! Po zabiegu Kamil jest całkowicie załamany. Co wydarzyło się na sali operacyjnej? Kazik odwiedza Beatę w barze. Korzystając z nieobecności Ziębów młodzi zamykają bar i wymykają się do pokoju Beaty. Ich radosny seks sprawia, że stają się sobie bardzo bliscy. Nagle zgrzyta zamek w drzwiach! Ziębowie wrócili!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *