Na Wspólnej odcinek 2778, 2779, 2780, 2781 [Streszczenie + Zdjęcia]

2778: Robert i Sławek drążą sprawę zagadkowej śmierci chłopaka Antosi. Nic im się tu nie zgadza! Tadeusiak ma przez to kłopoty – szef jest na niego wściekły! Tymczasem jeden ze starszych kolegów nieżyjącego Łukasza chce powiedzieć coś ważnego Antosi. Zanim zdąży, rzuca się na niego kumpel! Dramat Kamila trwa. Na szpitalnym korytarzu dopada go Kolenda. Dyrektorka żąda wyjaśnień – dlaczego Hoffer wczoraj przerwał operację? Kamil nie chce się przyznać, że zawiodła go chora ręka – boi się, ze straci pracę! Beata ostro zakochana w Kaziku! A ten myśli, jak zbudować dla nich wspólną przyszłość – po głowie chodzi mu zarobkowy wyjazd do Norwegii. Ziębowa stara mu się to wybić z głowy. Tymczasem Beata dzwoni do ojca swojego dziecka!

2779: Roman i Antoni dowiadują się, że ich inwestycja zostaje wstrzymana! Bezterminowo. Dla braci oznacza to bankructwo. Antoni nie wytrzymuje i chce rzucić się na urzędnika! Tymczasem Roman z nerwów prawie traci przytomność. Aneta prosi Kasię o zaprojektowanie jej sukni ślubnej. Bergówna podejrzewa, że narzeczona Darka ma w tym jakiś plan – oczywiście związany ze Żbikiem. Tymczasem Darek ma zupełnie inny cel – piękną stażystkę Milenę! Opiekunka Szymka ma problem ze swoim mieszkaniem – Zimiński proponuje jej zamieszkanie u niego! Marek jest coraz bardziej zainteresowany dynamiczną i radosną Martyną… Tymczasem Danka przygotowuje się do wyjazdu z Januszem do Bostonu. Wygląda na to, że Zimińska ma co do tego wątpliwości.

2780: Roman wpada w rozpacz, kiedy dowiaduje się, że jego firma za przestój w budowie nie dostanie żadnych pieniędzy z ubezpieczenia. Ostro kłóci się z bratem! Wieczorem Hoffer zjawia się w barze u Włodka i żąda wódki! Marek szczęśliwy – opowiada Dębkowi, że opiekunka Szymka zamieszkała u niego. Tymczasem Gosia przekonuję mamę, żeby powiadomiła Marka o swoim wyjeździe do USA. Danka zjawia się u byłego męża. To spotkanie wymyka się im obojgu spod kontroli! Robert dostaje od szefa polecenie zajęcia się nową sprawą – w Szczecinie! Tadeusiak odbiera to jednoznacznie – zostaje odsunięty od sprawy, która ma być zmieciona pod dywan. Tymczasem Antosia dostaje na telefon filmik z ostatnich chwil życia Łukasza!

2781: Roman wraca nocą na Wspólną pijany jak bela! Zasypia w salonie… Rano udaje mu się oszukać Honoratę, później Antoniego i Alicję. Ale przez cały dzień męczy go kac i myśli tylko o tym, żeby znowu się napić! Czy Hoffer – po latach abstynencji – znowu „popłynie”? Po nocy spędzonej z Markiem, Danka czuje się bardzo nieswojo. Ucieka z mieszkania męża. Czekającemu na nią w domu Januszowi tłumaczy, że zajmowała się wnukiem. Mężczyzna oczywiście jej wierzy. Ale czy Zimińska będzie potrafiła żyć w takim kłamstwie? Beata idzie na spotkanie z ojcem swojego dziecka. W ostatniej chwili – pod wpływem traumatycznych wspomnień – rezygnuje! Dziewczyna mówi Kazikowi, że chciała mu pomóc zebrać pieniądze na warsztat samochodowy, ale jej nie wyszło. W odpowiedzi słyszy, co Kazik zdecydował – wyjedzie zarobkowo do Norwegii. Beata jest załamana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *