Na Wspólnej odcinek 2798, 2799, 2800, 2801 [Streszczenie + Zdjęcia]

2798: Beata załamana – policja potwierdza, że Kazik tak naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. To zwykły oszust! Tymczasem nowe światło na sprawę rzuca Ewelina, żona Joachima – twierdzi, że Beata i Kazik byli w zmowie!!! Darek i Aneta podpisują intercyzę. Całują się namiętnie – jutro ich ślub… Tylko dlaczego Żbik wieczorem zjawia się u Kasi i… wyznaje jej miłość?! Marta, po upojnej nocy z Olafem, czuje się szczęśliwa. Jednak w pracy czeka ją przykra niespodzianka… Zupełnie tak samo, jak Olafa!

2799: Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię – potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?! Olszewska widzi, że Roman się stacza – zmusza go do wizyty u terapeuty. Ten każe Hofferowi zrobić listę rzeczy, które go denerwują. Roman ją pisze – na czele jej jest… Honorata! Przypadkiem żona czyta listę Hoffera… Kingę budzi sms od Tymona… Rozanielona kobieta odtrąca zaloty Michała! Mąż stawia sprawę na ostrzu noża – czy Kinga go jeszcze kocha?! Co odpowie Brzozowska?

2800: Kinga próbuje uzgodnić z Michałem szczegóły związane z ich rozwodem. Nie jest to łatwe… Na dodatek Brzozowski angażuje w to ich synka! To ostatecznie rozsierdza Brzozowską!!! Adam zwabia Julkę nad staw. Pod pozorem obserwowania łabędzi, stara się zaprzyjaźnić z dziewczynką… Tymczasem po córkę do szkoły przychodzi Igor. Gdy jej nie zastaje, podnosi alarm! Czy Nowak zorientuje się, że to sprawka nauczyciela? Jaki jest cel intrygi Adama?! U Joanny zjawia się… Wiktor! Próbuje uzmysłowić córce, jak się poczuł dowiadując się nagle, że jest jej ojcem… To bardzo emocjonujące chwile dla Joanny! Ale jakie emocje oszukany Wiktor skrywa w stosunku do Anny?!

2801: Ziębowie nie mogą uwierzyć, jak bardzo byli naiwni! Stracili oszczędności całego życia… Monika namawia Marię, żeby pogoniła Beatę. Dziewczyna to słyszy. Załamana decyduje się na dramatyczny krok – sprzeda swoje dziecko!!! Joanna przygotowała wystawny obiad dla swojego ojca. Wiktor to docenia, robi bardzo dobre wrażenie na rodzinie Bergów. Męczy go tylko jedna rzecz – dlaczego nie przyszła Anna? Niespodziewanie pojawia się u niej – czy chce odzyskać dawną miłość?! Michał rozpaczliwie próbuje zatrzymać przy sobie Kingę. Ta reaguje… z obrzydzeniem! Żali się Tymonowi, że mąż nie ułatwia jej rozstania. Kochanek proponuje jej pokój w swoim mieszkaniu… Co zrobi Kinga?!