Na Wspólnej odcinek 2807, 2808, 2809, 2810 [Streszczenie + Zdjęcia]

2807: Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie – Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama. Nauczyciel bardzo ją chwali i – w tajemnicy przed rodzicami – daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa. Joachim i Anastazja zastanawiają się, jak uwolnić Beatę od Maślikowskich. Obserwuje ich Ewelina – chorobliwie zazdrosna o męża. Dziewczyna zaczyna śledzić Joachima. Nakrywa go na spotkaniu z Beatą! Wściekła, każe mężowi wybierać: albo ona, albo Beata!!! Gosia ma zostać wypisana ze szpitala. Błażej bardzo się tego boi – czy Zimińska jest na to gotowa? Czy sobie poradzi z napadami jej agresji? Poza tym Błażej nie wie, gdzie mają zamieszkać. Danka oświadcza Markowi, że rodzina Gosi zamieszka z nimi. Czy to dobry pomysł?!

2808: Olaf spóźnia się na trening z Adą – ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie. Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! Gosia niechętnie opuszcza szpital – prosi swojego lekarza o środki psychotropowe. W mieszkaniu Zimińska w bardzo przykry sposób wyżywa się na swoich rodzicach i – przede wszystkim – na Błażeju. Chłopak nie wie już, co robić! Sandra śpiewa na imprezie charytatywnej, organizowanej przez matkę Miłosza. Po występie kobieta wplątuje Sandrę w intrygę, która kończy się wielką kłótnią jej syna z dziewczyną!

2809: Sandra znajduje w klubie piękną, czerwoną sukienkę – to prezent na przeprosiny od Miłosza. Kiedy się przebiera, podgląda ją… ojciec Miłosza!!! Mężczyzna z obleśnym uśmiechem mówi Sandrze coś, co powoduje, że zapłakana dziewczyna wybiega z klubu! Kinga mieszka u rodziców ale szuka mieszkania do wynajęcia. Nieoczekiwanie Maciej proponuje jej powrót do firmy. Wychodząc ze spotkania Brzozowska spotyka Romę. Między kobietami dochodzi do ostrej awantury! Ale to nie koniec nerwów – wieczorem Ignaś pyta Kingę, dlaczego już nie kocha taty?! Anka umawia się na randkę z Wiktorem. Kobieta obiecuje córce, że obojętnie co się wydarzy, nie straci żadnego z rodziców. Joanna ściska za nich kciuki. Na randce Wiktor mówi Ani, że nie chce iść z nią do łóżka! Kobieta jest niemile zaskoczona.

2810: Mimo opieki brata, Roman pije codziennie. Kiedy odwiedza go Honorata, oświadcza że to przez nią! Kobieta wychodzi bez słowa… Kompletnie pijany Hoffer zjawia się na budowie i wszczyna awanturę z inspektorem budowlanym! Wieczorem Roman pije dalej – aż w końcu dochodzi do tragedii!!! Kinga ma dziś wynająć mieszkanie. Obiecuje Ignasiowi, że będzie na jego popołudniowym meczu. Ma też spotkać się z Basią na wieczorne babskie pogaduchy. Jednak Brzozowska nie dociera ani na mecz, ani do Smolnej. Zdenerwowany Michał nie może się dodzwonić do żony! Joanna widzi, jak szczęśliwa jest jej matka po upojnej nocy z Wiktorem. Obawia się, żeby Anka nie została skrzywdzona. Bergowa idzie do ojca i go ostrzega – jej mama nie może być jego kolejną – tylko seksualną – zdobyczą!