Na Wspólnej odcinek 2815, 2816, 2817, 2818 [Streszczenie + Zdjęcia]

2815: Roman cały czas jest w śpiączce. Honorata ma ogromne poczucie winy… Czy Hoffer przeżyje?! Tymczasem bardzo źle dzieje się w małżeństwie syna Honoraty, Mikołaja! Maślikowscy zabierają Beatę ze szpitala. Małgorzata stara się przekonać dziewczynę, że będzie dobrą matką dla jej dziecka… Tymczasem Joachim odkrywa, że to przez Ewelinę Beata nie dodzwoniła się wczoraj do niego. Kiedy zaczyna jej to wypominać, żona mówi mu coś, co ścina go z nóg!!! Rozjuszona Izabela zarzuca Jerzemu, że bohaterka jego nowej powieści – bezwzględna, zimna „sucz” – to ona! Brzozowska grozi mężowi pozwem sądowym!!! W klubie Izabela daje upust wściekłości pod okiem… przystojnego instruktora krav magi!

2816: Darek i Aneta wracają z podróży poślubnej. Aneta marzy o dziecku – co na to Żbik?! Do ich kancelarii zgłasza się redaktor naczelny znanej gazety codziennej. Burski jest oskarżany przez dwie byłe pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić. Roman budzi się za śpiączki! Zawstydzony Hoffer przysięga Honoracie i bliskim, że już nigdy nie tknie alkoholu. Ale nikt mu nie chce wierzyć. Jerzy przypadkowo zostawia Klementynkę na parkingu przed galerią. Kiedy, spanikowany, wraca – dziewczynki już nie ma! Dudek odchodzi od zmysłów… A jak na zaginięcie córki zareaguje Izabela?!

2817: Michał zapewnia Roberta, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem żony! Tadeusiak mówi, że mu wierzy… Na komisariacie Robert poznaje swoją nowa partnerkę, Igę. Dziewczyna nie ma żadnego doświadczenia – ale jednak to ona wpada na trop Kingi! Roman wychodzi ze szpitala. Błaga żonę, żeby wróciła do domu. Honorata jest jednak nieprzejednana – sam musi sobie poradzić z nałogiem… Po powrocie do domu Hofferowa odkrywa, że… Nicole ma romans! Żaneta i Wojtek nie ustają w próbach urozmaicenia swojego życia erotycznego. Tym razem umawiają się w przerwie na lunch – wtedy nikt im nie przeszkodzi w miłosnych uniesieniach. Wojtek chce zaskoczyć ukochaną – nagi czeka na żonę. Kiedy otwierają się drzwi widzi Żanetę… zalaną krwią!

2818: Robert z Igą przesłuchują człowieka, który miał wynająć mieszkanie Kindze. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Ale dziwnie się zachowuje, jest zdenerwowany… Robert decyduje o przeszukaniu mieszkania podejrzanego. Na miejscu technicy policyjni znajdują krew! Czy to krew Kingi?! Darek odnajduje Kasię na wernisażu jej kolegi. Daje zaskoczonej dziewczynie naszyjnik, przywieziony z podróży poślubnej! W kancelarii Olszewskiej dochodzi do konfrontacji Burskiego z kobietami, które oskarżają go o molestowanie. Naprzeciw siebie stają również dawni kochankowie, Darek i Agnieszka. Ada podczas treningu z Olafem dąży do fizycznej bliskości. Kubicki jednak jest oziębły – ostro stawia ją do pionu. Dziewczyna nie wie, o co chodzi. Czy Olaf wyzna jej, że będzie miał dziecko z Martą?!