Na Wspólnej odcinek 2830, 2831, 2832, 2833 [Streszczenie + Zdjęcia]

2830: Śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi trwa. Podczas przesłuchania Roma rzuca podejrzenie na Bartka! Tymczasem Michał dostaje z nieznanego numeru sms-a, który zwala go z nóg!!! Psycholog wyciąga z Julki to, że była molestowana przez nauczyciela. Nie wiadomo tylko którego… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Adam molestował kiedyś 13-letnią uczennicę! Słysząc to wszystko – oszalały z wściekłości i bólu – Igor wybiega z domu! Co zrobi Adamowi?! Aneta pokazuje Darkowi naszyjnik, który oddała jej Kasia. Oświadcza, że Bergówna rozstała się z prezentem Żbika bez żalu i zakazuje mężowi kontaktów z dziewczyną… Darek umawia się z Burskim – pijany mężczyzna nieoczekiwanie przyznaje, że molestował swoje pracownice!

2831: Igor czatuje pod blokiem Adama. Kiedy nauczyciel Julki się pojawia, Nowak zaczyna go katować!!! Gdyby nie przypadkowi przechodnie, pewnie by go zabił… Sławek uświadamia Igorowi i Eli, że do skazania nauczyciela-pedofila potrzebne są zeznania i konkretne oskarżenie Julki. Czy dziewczynka będzie w stanie to zrobić?! Porywacze dzwonią do Michała. Żądają za Kingę 100 tysięcy złotych! Brzozowski najpierw chce usłyszeć żonę. Kiedy bandyci odmawiają, Michał przerywa rozmowę! Rodzice Kingi rzucają się na niego z pięściami – właśnie zabił ich córkę!!! Żaneta i Wojtek mówią sex coachowi, że z życiem intymnym wszystko u nich jest już w porządku. Mężczyzna przekonuje, żeby nie rezygnowali przedwcześnie z jego usług. On czuje, że Szulcowie dopiero rozwijają skrzydła! Jako następne zadanie mają… nakręcić swój film porno!!!

2832: Dziś przesłuchanie Julki przez psychologa policyjnego. Dziewczynka dowiaduje się, że będzie musiała zeznawać sama, bez wsparcia rodziców. Czy da radę? Wieczorem do mieszkania Igora przychodzi Adam. Nauczyciel-pedofil błaga, żeby dali mu spokój! Przecież Julka zmyśla – on jej nic nie zrobił. Iga mówi Michałowi, że „porywacze” Kingi to zwykli naciągacze – chcieli zarobić przy okazji jej zaginięcia. W związku z tym sprawa Brzozowskiej pozostaje nierozwiązana. Podejrzenia padają na Romę i Bartka! Honorata postanawia z powrotem wprowadzić się do Romana! Czy dobrze robi? Tymczasem jej syn przeżywa prawdziwy dramat. Zdradzony Mikołaj ostro kłóci się ze swoją żoną o synka! Świadkiem tego jest Marta.

2833: Iga i Robert przesłuchują Bartka w sprawie zaginięcia Kingi. Drzewiecki zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego. Ale co robił tego feralnego dnia – nie umie sobie przypomnieć… Śledczy przesłuchują ponownie Romę. Czy kobieta pogrąży do końca kochanka?! Oskarżony o molestowanie pracownic Burski nieoczekiwanie zmienia front. Bez porozumienia z Darkiem oświadcza kobietom, że są zwykłymi naciągaczkami i nie dostaną od niego ani grosza! Wściekły na niego Żbik puszcza Anecie nagranie, na którym Burski bez żenady przyznaje, że molestował seksualnie pracownice. Zszokowana Aneta każe mu natychmiast to skasować!!! Po nocy spędzonej w kasynie, pijany Mikołaj wraca do swojego domu. Jest niemile zaskoczony tym, że czeka na niego mama. Honorata próbuje przekonać syna, żeby przy rozstaniu z Nicole nie krzywdzili Stefanka! Ale oszalałemu z rozpaczy Mikołajowi jest już wszystko jedno.