Na Wspólnej odcinek 2834, 2835, 2836, 2837 [Streszczenie + Zdjęcia]

2834: Syn Marka od rana przeraźliwie płacze – Danka nie może go uspokoić. Zimiński nie odbiera telefonu. W końcu Danka wzywa pogotowie. W szpitalu okazuje się, że Szymek musi być natychmiast operowany! A Danka nie ma prawa do zgody na operację. Aneta pyta Darka, czy zniszczył nagranie na którym ich klient Burski przyznaje się do molestowania swoich pracownic. Żbik spotyka się z Kasią. Bergówna jest zniesmaczona, że jej były broni tak obrzydliwego typa! Co zrobi Darek? Do Internetu wyciekają zdjęcia roznegliżowanej Moniki tańczącej na barze. Cieślik jest w szoku! Na każdym kroku czekają na niego dziennikarze – polowanie na senatora się rozpoczęło… Kto za tym wszystkim stoi?!

2835: Nowy uczeń Danki, Ahmed, ogolił głowę Konradowi! Śledztwo Zimińskiej nie przynosi rezultatu – uczniowie milczą. Ahmedowi grozi wyrzucenie ze szkoły… Wieczorem Danka spotyka się z Markiem w szpitalu. Z Szymkiem już wszystko w porządku. Wzruszona Zimińska mówi mężowi, że chciałaby adoptować jego synka. Zdjęcia rozebranej Moniki robią furorę w sieci! Cieślikowa pokazuje mężowi sondaż, w którym Damian bije Krupskiego na głowę. Ale Cieślik wcale nie jest zadowolony. Uważa, że są rzeczy ważniejsze od sondaży! Wychodzi z mieszkania trzaskając drzwiami. Marta wpada do Olafa poćwiczyć. Grzesiek widząc czule witającą się parę podpytuje Kubickiego, czy Ada jest już wolna. Zastanawia się głośno, czy nie powinien przerwać tego i powiedzieć o wszystkim Marcie. Kubicki z wściekłością rzuca się na niego!!

2836: Beata wydaje się pogodzona z tym, że odda swoje dziecko Maślikowskim. Tłumaczy Joachimowi, że jej dziecko będzie miało kochających rodziców i możliwości, których ona nie byłaby w stanie mu dać… Tymczasem w barze Ziębów nieoczekiwanie zjawia się… oszust Kazik!!! Do Danki w końcu dociera, że Ahmed rzeczywiście jest atakowany przez innych uczniów za kolor swojej skóry. Chłopak decyduje się w końcu przestać ukrywać, kto jest agresorem. Jednak zanim to wyzna, dostaje telefon od swojej siostry. Dziewczynka została porwana!!! Mikołaj cały czas jest zdruzgotany tym, że rozleciała mu się rodzina. Nie ma nawet sił i ochoty na zajmowanie się swoim synkiem! Marta próbuje go przekonać, jak bardzo krzywdzi Stefanka… Czy Mikołaj w końcu się otrząśnie?

2837: Igor zostaje oskarżony o napaść i pobicie Adama. Na dodatek nauczyciel-pedofil się ukrył i policja nie może go namierzyć! Wieczorem Adam dostaje wiadomość od… Julki! Dziewczynka przeprasza go i zgadza się na spotkanie z nim. Ahmed dopada Konrada, rzuca go na ziemię i pyta, co zrobił jego siostrze?! Obcokrajowiec grozi, że zabije chłopaka! Na miejscu pojawia się Zimińska z mężem. Czy zdołają zapobiec tragedii?! Włodek rzuca się z pięściami na Kazika – jak oszust może mu się pokazywać na oczy?! Do baru wpada Joachim i wyrzuca mężczyznę za drzwi. Nagle Maria zauważa na podłodze kopertę. W środku jest 80 tysięcy złotych! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?!