Na Wspólnej odcinek 2846, 2847, 2848, 2849 [Streszczenie + Zdjęcia]

2846: Monika wybiera się z synem na USG, ponieważ Kajtek skarży się na ból brzucha. Maria jest pewna, że wnuk tak przeżywa rozstanie Moniki z mężem… Gdy Damian przychodzi do baru po syna, między Cieślikami dochodzi do kolejnej awantury. W pewnym momencie Kajtek znika!!! Krzysztof i Basia umawiają się na wspólne wyjście wieczorem. Tymczasem audytorka gazety Smolnego chce spotkać się z nim po pracy. Krzysztof nie ma wyjścia – zgadza się. Nieoczekiwanie, podczas wspólnej kolacji zaczyna coraz lepiej dogadywać się Jadwigą. W pewnej chwili do lokalu wchodzi Daniel i widzi jak ojczym… całuje młodą audytorkę! Ignaś zamartwia się tym, że tata chce mieć nową żonę i dzieci. Michał nie rozumie, skąd dziecku przyszło to do głowy?! Okazuje się, że mały słyszał to od jego wychowawczyni. Brzozowski – potwornie wkurzony – dopada nauczycielkę!

2847: Cieślikowie odchodzą od zmysłów – Kajtka nie było całą noc! Monika wykrzykuje Damianowi, że jeśli coś się stało ich synkowi, nie wybaczy mu tego do końca życia! Maria rozpacza, że nie upilnowali wnuka… Gdzie jest Kajetan?! Basia wyrzuca mężowi, że wystawił ją wczoraj z randką, na którą byli umówieni. Smolny wije się, tłumacząc że mieli wieczorną naradę całej redakcji. Basia dzwoni do Daniela – okazuje się, że żadnej narady nie było… Jak żona odegra się na Krzysztofie?! Miłosz błaga pobitą Sandrę o wybaczenie. Eliza namawia przyjaciółkę, żeby natychmiast zrobiła obdukcję! Sandra nie wie, co zrobić. Na dodatek przychodzi do niej Michel i oświadcza, że wyjeżdża za granicę. Nie chce jej robić problemów z rozwodem.

2848: Ada mówi Olafowi, że już dłużej nie może patrzeć na to, jak się męczy po stracie dziecka i rozstaniu z Martą. Niewidoma dziewczyna spotyka się z Konarską i prosi ją, żeby… dała Olafowi szansę! Ona na zawsze usunie się z ich życia… Co zrobi Marta?! Sandra pyta męża czy na promie, na którym się zatrudnił, znajdzie się miejsce dla obiecującej wokalistki. Michel jest przeszczęśliwy… Kiedy wracają do domu, spotykają naćpanego Miłosza, który… rzuca się na Michela!!! Anna podejrzewa, że Wiktor kogoś ma. Opowiada Joannie, że ostatnio ciągle odwołuje ich spotkania, bez przerwy z kimś sms-uje i potajemnie rozmawia. Anna nawet nie wie, jak bardzo się myli… Wiktor przygotowuje największą niespodziankę w jej życiu!

2849: Podenerwowany Kamil – po raz pierwszy po długiej przerwie – asystuje Adamskiemu w operacji. Ten nie jest zadowolony – pisze w raporcie, że Hoffer podważał jego decyzje! Tymczasem Kamil ma już inny problem – skończyły mu się prochy… Doprowadzony do ostateczności, kradnie je ze swojego oddziału! Anna jest wciąż pod wrażeniem wczorajszych oświadczyn Wiktora. On tymczasem ma dziś kolejną niespodziankę. Na kolację do Bergów przyprowadza swoją córkę Anielę, która właśnie przyjechała z Paryża. Niestety, Wiktor nie powiedział jej o tym, że się zaręczył! Ani o tym, że Aniela ma przyrodnią siostrę… Kolacja kończy się emocjonalną katastrofą! Podczas treningu Ilona i Zuza zauważają, że trener Dawid w bardzo specjalny sposób traktuje Izę. Przyjaciółki namawiają Brzozowską, żeby nie odtrącała tak stanowczo zalotów młodego trenera. Po długich namowach, Iza daje się namówić Dawidowi na drinka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *