Na Wspólnej odcinek 2862, 2863, 2864 [Streszczenie + Zdjęcia]

2862: Basia jest wzburzona, gdy jej szef bezrefleksyjnie akceptuje kolejne pomysły Jane. Kiedy Brzozowska słyszy, że pod jej kierownictwem pismo i tak traci czytelników, nie wytrzymuje – oznajmia, że się zwalnia! Rozgoryczona, nie może dodzwonić się do męża. Puszczają jej nerwy. Konarska jest podenerwowana i zabiegana – kompletnie nie zajmuje się synem. Ksawery wykorzystuje to i znowu wagaruje z kolegą. Ziębowa, której chłopcy kradną z baru alkohol, znajduje Ksawerego pijanego! Marta kompletnie się załamuje… Czarek budzi się ze śpiączki. Odwiedza go pełen wyrzutów sumienia Franek. Jest w rozpaczy, gdy Czarek każe mu się wynosić! Rodzice niedoszłego samobójcy są zaskoczeni, ale niebawem wszystko zrozumieją… Syn wyznaje im, że jest gejem!

2863: Dyrektorka szpitala cały czas drąży sprawę feralnej operacji Hoffera. Ostrowski nie może już dłużej ukrywać, że jego pupil jest uzależniony od leków… Kolenda chce zwolnić Kamila! To nie koniec złych wiadomości dla Hoffera – Zuza wcale nie zamierza do niego wracać! Krzysztof dopiero rano dowiaduje się, że Basia odeszła z pracy i wyjechała. Ale nie ma czasu szukać żony, bo jest zbyt zajęty… przyjmowaniem gratulacji! Jego odważna decyzja o ujawnieniu kolejnej afery, daje gazecie nadzwyczajny sukces, który Krzysztof świętuje oczywiście… z Jadwigą! Michał martwi się o syna, który traktuje go bardzo wrogo. Po południu okazuje się, że Ignaś zniknął! Przerażony Brzozowski powiadamia policję. Na szczęście chłopiec wraca – ale nie chce powiedzieć ojcu gdzie był… Michałowi próbuje pomóc Iga.

2864: Ostrowski walczy z Kolendą, żeby nie zwalniała Kamila. Ta jest nieprzejednana… Dopiero zachowanie pacjentów przekonuje dyrektorkę, że Hofferowi może warto dać ostatnią szansę. Kolenda stawia jednak twardy warunek – Kamil musi iść na odwyk w ośrodku zamkniętym! Czy Hoffer to doceni i zdecyduje się leczyć?! Jarek zostaje zwolniony z pracy! Eliza podpowiada załamanemu partnerowi, żeby skontaktował się z jej ojcem. Berg przychodzi do Cieleckiego – ten decyduje, że przyjmie go do pracy. Jarek ma się zająć… windykacją długów!!! Michał dowiaduje się, że Ignaś jest nieszczęśliwie zakochany – chce mu pomóc. Pyta Igi, jak jego syn ma zaimponować koleżance? Kobieca rada okazuje się trafiona – Ignaś jest naprawdę szczęśliwy!