Na Wspólnej odcinek 2865, 2866, 2867, 2868 [Streszczenie + Zdjęcia]

2865: Paweł wręcza Ziębom ratę długu – to pieniądze, które im ukradł. Chłopak z uporem prosi o wybaczenie, ale Maria nie chce nawet rozmawiać z oszustem. Ten błaga o szansę, chce się zrehabilitować. Pech sprawia, że oboje zostają zatrzaśnięci w windzie! Okazuje się, że Paweł ma klaustrofobię – zaczyna się dusić!!! To może być dla Marii ostatni moment, by mu przebaczyć… Cielecki pokazuje Elizie i Jarkowi mieszkanie, które chce dla nich kupić. Dziewczyna jest zachwycona, za to młody Berg ma wątpliwości, czy mogą przyjąć taki drogi prezent… Po południu ojciec Elizy oznajmia, że mieszkanie zapisze córce jako darowiznę. Jarek nie wytrzymuje – czuje się jak łowca posagów! Izabela jest wkurzona na Dawida. On wcale nie przejmuje się jej humorem – podczas treningów jest uprzejmy, wręcz uwodzicielski. Iza próbuje tak ustalić grafik, żeby się nie widywali – a w końcu prosi go, żeby się zwolnił. Młody trener się nie zgadza – nie zamierza Brzozowskiej niczego ułatwiać!

2866: Basia nie wraca do domu – twierdzi, że nie tęskni za mężem, który i tak nie miał dla niej czasu… Tymczasem Krzysztof jest dalej bardzo zajęty szumem medialnym w związku z ujawnioną przez niego aferą. Kończy się to dla niego tragicznie – przy bankomacie zostaje zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy katują go do nieprzytomności!!! Kamil jedzie dziś na leczenie do ośrodka zamkniętego. Ostrowski uświadamia mu, że drugiej szansy od niego nie dostanie… Hoffer żegna się z Ulą i Zuzą. Żona ostrzega go – jeśli nie wyjdzie z uzależnienia, rozwiedzie się z nim i zbierze mu córkę! Marta jest wściekła na syna, po tym jak upił się z kolegą. Konarska wzywa na pomoc Filipa. Okazuje się, że Ksawery czuje się kompletnie opuszczony – zapracowana i wiecznie podenerwowana mama nie ma dla niego czasu! Ksawery chce zamieszkać u taty.

2867: Basia oddycha z ulgą – Krzysztof odzyskuje przytomność. Ale ze Smolnym nie jest dobrze – wszędzie widzi zagrożenie dla swojego życia! Jego fobie podkręca jeszcze Jadwiga. Basia ostro wkracza do akcji! Jarek rozpoczyna pracę w firmie ojca Elizy. Okazuje się, że od razu zostaje rzucony w teren – bezpośrednio do ściągania długów! Chłopak bardzo przeżywa emocje ludzi, którzy błagają o litość… Ale prawdziwa próba dopiero przed nim – ma windykować długi… swojego przyjaciela!!! Aniela spotyka Wiktora na grobie mamy w rocznicę jej śmierci. Wyrzuca ojcu, że nigdy nie kochał jej matki! Wiktor stara się przekonać córkę, że było inaczej – ale do dziewczyny nic nie dociera… Kasia spotyka się z Anielą – próbuje z nią rozmawiać, ale czy nie pogorszy sytuacji?!

2868: Krzysztof wychodzi ze szpitala na własne żądanie i… od razu jedzie do redakcji. Tam gratuluje wszystkim – a szczególnie Jadwidze! Basia wpada w szał – jej mąż ratuje świat a ją kompletnie ją olewa! Franek martwi się, że wyleci ze szkoły – Bogdan zamierza walczyć o syna. Tymczasem ojciec Czarka kompletnie odciął się od syna geja. Chłopak jest kompletnie załamany. Budowa Romana i Antoniego jest ukończona – dziś mają świętować sukces! Niestety, ostatnia kontrola podczas odbioru budynku wypada bardzo źle. Czyżby urzędnik chciał łapówkę?! Co zrobią bracia Hofferowie?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *