Na Wspólnej odcinek 2869, 2870, 2871, 2872 [Streszczenie + Zdjęcia]

2869: Jarek bardzo przeżywa spotkania z dłużnikami – zwłaszcza, gdy ma do czynienia ze starszą, schorowaną kobietą… Szkolący go windykator ostrzega, że Berg musi być twardszy! Nieoczekiwanie w Jarku budzi się hardość – odkrywa, że kolejnym dłużnikiem któremu ma złożyć wizytę jest… Bruno!!! Czarek wraca do szkoły pełen najgorszych przeczuć. I słusznie – koledzy z klasy ostro szydzą z jego orientacji seksualnej. Czarek ma jednak obrońców – to Franek i… Krzychu! Czy dadzą koledze wystarczające oparcie, by przetrwał?! Bracia Hofferowie są załamani – od jutra miasto zacznie naliczać im drakońską karę za nie oddanie budynku w terminie… Czy Zdybicka poświęci swoją nieruchomość, by przekupić urzędników blokujących odbiór budowy Romana?!

2870: Cielecki zwalnia Jarka, gdy wychodzi na jaw, że próbował ukryć zadłużenie przyjaciela. Berg nie rozpacza po stracie pracy – raczej oddycha z ulgą… Razem z Elizą próbują pomóc Brunowi. Załamują się jednak, gdy kumpel przyznaje się, że oprócz długu czynszowego… ma do spłacenia jeszcze sporo „chwilówek”!!! Iza i Dawid zostają zaproszeni na przyjęcie do Dudka. Brzozowska – z oporami – zgadza się, żeby poszli tam razem. Jej obawy okazuję się słuszne – podczas przyjęcia ignorowany przez towarzystwo Dawid zaczyna pić, a potem podrywa… Olę! Obecną partnerkę Jerzego. Marta rozmawia z Ksawerym, który mieszka teraz u taty. Chłopak mówi mamie, że nie chce do niej wracać. Oznajmia, że u taty mu lepiej! Marta jest kompletnie załamana a jedynym oparciem jest dla niej Mikołaj.

2871: Konarska ma dziś specjalnych gości w swoim programie – to Roma z maleńkim synkiem i mężem. Tematem rozmowy jest całkowite przejęcie przez Maćka opieki nad niemowlakiem – po to, by Roma mogła robić karierę! Lenarska jest absolutną gwiazdą programu… Wieczorem Martę czeka jeszcze jedna poważna rozmowa – z Ksawerym! Izabela przeprasza Jerzego, za to, że Dawid zepsuł mu przyjęcie. Dudek przekonuje byłą żonę, że Dawid nie jest dla niej odpowiednim partnerem! Iza nie życzy sobie takich porad… Co zrobi Brzozowska? Cieślikowa otrzymuje propozycję wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez fundację kobiet po mastektomii. Monika czuje się wyróżniona. Mina jej rzednie, kiedy okazuje się, że to… zawody off-roadowe! Jednak nie zamierza rezygnować – błaga Żanetę, żeby potrenowały razem i ścigały się z Amazonkami!

2872: Basia jest załamana – czuje, że jej małżeństwo się rozpada! Krzysztof nie myśli o niczym innym niż o aferze, którą ostatnio opisał. Jest przekonany, że z zemsty ktoś czyha na jego życie! Czy to prawda, czy… choroba?! Roman jest wniebowzięty – ma swoje pół miliona. Tajemniczo oznajmia Honoracie, że ma plan co zrobić z pieniędzmi. Ale powie dopiero podczas rodzinnego spotkania… Niespotykana radość Hoffera nie uchodzi uwadze Muszki, który podejrzliwie obserwuje sąsiada! Bruno jest wkurzony na Malwinę – okazało się, że powiedziała o jego kłopotach swojemu ojcu. O zadłużeniu chłopaka wie też Olszewska – i to ona ma zdecydować, czy mu pomóc finansowo… Najpierw jednak Bruno musi mieć pomysł na odpracowanie tej pożyczki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *