Na Wspólnej odcinek 2873, 2874, 2875, 2876 [Streszczenie + Zdjęcia]

2873: W klinice weterynaryjnej Joanny niespodziewanie zjawia się Aniela. Proponuje swoją pomoc – chce zbliżyć się do przyrodniej siostry… Przypadkiem kobiety dowiadują się o nielegalnej hodowli psów! Monika proponuje Żanecie zamianę ról – ona będzie kierowcą, a Szulcowa jej pilotem w rajdzie off-roadowym. Jednak Cieślikowa okazuje się słabym kierowcą… Niespodziewanie w Warszawie zjawia się matka Żanety – Szulcowa wpada na szatański plan! Bruno oprowadza Agnieszkę po klubie muzycznym, który chciałby przejąć i rozkręcić. Z zapałem opisuje swoje wizje licząc, że Olszewska przekona Hebla do spłacenia jego długów i zainwestowania w klub. Czy się nie przeliczy?

2874: Trauma Smolnego po napadzie nie ustępuje – wszędzie widzi zagrożenie dla swojego życia! Basi udaje się zaciągnąć męża do lekarza. Kiedy doktor kieruje Krzysztofa do psychiatry, ten… posądza go o udział w spisku!!! Basia jest załamana… Roman znajduje kolejny anonim z pogróżkami. Hoffer zachowuje się bardzo nerwowo. Honorata go uspokaja – przecież wpłacił fortunę do banku i może być spokojny. Nie wie, że mąż schował pieniądze w piwnicy… Czy Roman straci wszystkie oszczędności?! Zuza zastaje w domu wystrojone Ulę i Tosię, szykujące się do wyjścia. Okazuje się, że córka chce nocować u koleżanki Tosi – Zuza zdecydowanie się nie zgadza! Ula wpada w złość – oskarża mamę, że to przez nią Kamil wylądował na odwyku!!!

2875: Joanna i Aniela kontaktują się z handlarzem, który oferuje zaniedbane psy z fałszywymi rodowodami. Udają zainteresowane zakupem takiego psiaka. Spotkanie z oszustem kończy się… bójką!!! Kamil dzwoni do Zuzy z ośrodka terapeutycznego. Jest załamany – błaga żonę, żeby go stąd zabrała! Twierdzi, że terapia nic mu nie daje – już na zawsze zostanie ćpunem… Co zrobi Zuza?! Paweł przyjeżdża do Ziębów oddać im kolejną ratę. Przy okazji znowu nagabuje Anastazję o Beatę. Rozłoszczona Trzcińska każe mu się odczepić, po czym… mdleje! Paweł troskliwie się nią zajmuje.

2876: Smolny nie rusza się z domu – wszędzie spodziewa się zbirów czyhających na jego życie! Kiedy dzwoni do niego była żona i prosi o spotkanie oświadcza, że nie może przyjść. Natalia przyjeżdża w takim razie do niego i prosi, żeby zajął się ich synami, bo ona… umiera!!! Anastazja ma pretensje do Tomka – kiedy go potrzebuje, nigdy go nie ma! W odpowiedzi słyszy, że Nowak nie może jej pomóc w odzyskaniu pieniędzy od nieuczciwego szefa. Wkurzona Trzcińska prosi o pomoc… Pawła! Ten bardzo chętnie się zgadza i pokazuje Anastazji, że jest prawdziwym facetem! Zuza rozmawia z lekarzem prowadzącym Kamila w klinice odwykowej. Doktor oświadcza, że niedługo chce wypisać Hoffera do domu. Ku jego zdziwieniu, Zuza się wcale nie cieszy! Ba, jest wręcz przerażona.