Na Wspólnej odcinek 2877, 2878, 2879, 2880 [Streszczenie + Zdjęcia]

2877: Joanna i Aniela są na tropie nielegalnej hodowli psów. Dziewczyny ustalają adres handlarza. Na miejscu spotykają kobietę, która oświadcza, że o niczym nie wie i nie wpuszcza ich na teren gospodarstwa. Kiedy po powrocie Joanna parkuje samochód, ktoś wybija jej szybę w aucie!!! Smolny nadal ma urojenia spisku. Basia ma tego serdecznie dość – uświadamia Krzysztofowi, że jego była żona może umrzeć! I że musi się odpowiedzialnie zaopiekować synami… Czy obecność chłopców wyrwie Smolnego z matni? Zuza odwiedza Kamila w ośrodku terapeutycznym. Uświadamia mężowi, że po zakończeniu terapii zamkniętej będzie musiał nadal się leczyć. Inaczej od niego odejdzie! Czy Kamil wygra walkę z nałogiem?

2878: Ilona spotyka naczelnika urzędu skarbowego, z którym kiedyś zdradziła Maksa. Wszoła namawia ją na powtórkę! Zdybicka stanowczo odrzuca zaloty obleśnego typa. Ale Wszoła nie daje się spławić – dzwoni do Ilony wieczorem i ponawia propozycję. Na oknach kliniki weterynaryjnej Joanny ktoś napisał sprayem „Morderczyni zwierząt”! W sieci pojawiają się hejterskie wpisy szkalujące jej klinikę. Bogdan ma dość – stanowczo zakazuje żonie dalszego śledztwa w sprawie nielegalnej hodowli psów! Marta nie ogarnia wszystkich swoich obowiązków w pracy. Producent sugeruje jej zatrudnienie asystentki. Do tej funkcji kandyduje… Roma! Wieczorem Konarska spotyka Mikołaja z bukietem kwiatów – tylko, czy dla niej?!

2879: Firma Ilony przegrywa intratny przetarg. Zdybicka dowiaduje się, że za jej porażką stoi wpływowy naczelnik Wszoła. Mężczyzna czeka na Ilonę przed domem – ponawia propozycję spędzenia razem weekendu na jego daczy. Inaczej czekają ją kolejne kłopoty… Czy Zdybicka się złamie?! Żaneta przyjeżdża do rodziców. Chce zabrać matkę na charytatywny rajd off-roadowy, w którym mają pojechać razem. Okazuje się jednak, że ojciec jest zdecydowanie przeciwny – uwięził Kopciową w domu! Wojtek też jest przeciwny – uważa, że kobiety się ośmieszą. Czy Żaneta z matką pokonają wszystkie przeszkody?! Ewa ma kłopoty w pracy – szefowa zakładu fryzjerskiego zarzuca jej, że zbyt wolno obsługuje klientki. Kiedy podminowana Ewa wraca do domu, okazuje się, że Ostrowski – bez uprzedzenia zaprosił gościa – Oliwię, córkę swojej byłej żony!

2880: Dziś off-roadowy rajd charytatywny. Żaneta z matką są w bojowych nastrojach – muszą wygrać! Niestety, podczas rajdu mają awarię auta. Kiedy Wojtek stara się naprawić samochód załamana Żaneta obserwuje kolejne mijające ich załogi… Jedyną, która nie traci nadziei jest Kopciowa – ona musi wygrać! Wymyśla chytry plan. Dziś dzień próby dla Romy, chcącej zostać asystentką Marty. Lenarska używa wszelkich sposobów i trików, żeby dostać tę pracę. Wieczorem Konarska spotyka Mikołaja wracającego z kolejnej randki. Stwierdza, że przyjaciel nie marnuje czasu. Co nie przeszkadza Marcie dać się zaprosić na kolację. Rano Ostrowski zaprasza Ewę na długo obiecywaną randkę. Wieczorem okazuje się jednak, że znowu musi zostać na noc w pracy… Na dodatek – bez porozumienia z Ewą – zaproponował Oliwii, żeby zamieszkała z nimi!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *