Na Wspólnej odcinek 2885, 2886, 2887, 2888 [Streszczenie + Zdjęcia]

2885: Joanna z matką zgłaszają zaginięcie Anieli i Wiktora. Anka jest wściekła, kiedy policjant nie chce wierzyć, że to ma związek z procederem nielegalnej hodowli psów. Tymczasem nieprzytomny Wiktor i jego córka, związani, przetrzymywani są piwnicy. Aniela jest przerażona – czy przeżyją?! Ewie wyraźnie gra na nerwach Oliwia – córka byłej żony Ostrowskiego. Dziewczyna wydaje się jednak nie przejmować jej nastrojami. Hofferowa nie ma lekko też w pracy – zostaje posądzona o kradzież kolczyków klientki! Ewa się zwalnia – jest kompletnie załamana! Marta dowiaduje się w pracy, że Roma nie jest już jej asystentką. Szef błyskawicznie awansował Lenarską na stanowisko asystenta produkcji. Konarska jest wściekła – zarzuca Romie brak lojalności. Chce żeby zrezygnowała z nowej funkcji.

2886: Ilona chce zastawić pułapkę na gnębiącego ją seksualnie naczelnika Wszołę. Na jego daczy, zaopatrzona w sprzęt nagrywający, zamiast seksu proponuje mu pół miliona złotych łapówki. Niestety, Wszoła odkrywa podstęp! Osaczony bije Zdybicką i rzuca się na nią!!! Ewa mówi Ostrowskiemu, że straciła pracę – on nie widzi w tym większego problemu… W szpitalu na ordynatora czeka zdenerwowany syn Maćkowiaka. Biznesmen grozi Arkowi, że jeśli jego ojciec nie obudzi się po operacji, zniszczy go! Ojciec Elizy załatwia znanego konsultanta ślubnego, który ma przygotować wystawną uroczystość dla córki. Ku zdumieniu Jarka, dziewczynie bardzo podobają się propozycje fachowca. A przecież myśleli o skromnej uroczystości! Na dodatek młody Berg słyszy od Cieleckiego, że równie dobrze mogłoby go nie być na ślubie.

2887: Pobita przez naczelnika Wszołę Zdybicka zgłasza sprawę na policję. Dzięki Izie spotyka się też z Maksem. Słysząc, co się stało, Brzozowski przeprasza żonę za niesprawiedliwe oskarżenia. Kiedy szczęśliwa rodzina spędza miły wieczór, w ich domu zjawia się Iga z policjantami. To, co mówią wprost zwala Ilonę z nóg!!! Starszy syn Smolnego mówi Kubie, że jego filmik z wypadku ma już ponad 1000 odsłon. Przemek namawia go na więcej takich „strzałów” – na tym można nieźle zarobić! Grzesiek jest zniesmaczony – jak brat może myśleć o takich rzeczach, kiedy ich mama właśnie przechodzi operację guza mózgu?! Ojciec Tosi wyjeżdża na kontrakt do Dubaju – prosi Kamila i Zuzę o czasową opiekę nad córką. Hofferowie się zgadzają. Nie wiedzą, że Tosia stała się dość krnąbrną nastolatką. Pierwsza o tym przekonuje się Ula.

2888: Policja robi przeszukanie w domu Zdybickiej. To ona była ostatnią osobą, która widziała naczelnika Wszołę! W momencie, kiedy Ilona się tłumaczy, policjanci znajdują w śmietniku jej pokrwawioną bluzkę! Czy Zdybicka zabiła Wszołę?! Roma zaprasza Martę i ekipę na wspólną imprezę. Podczas niej Lenarska odkrywa, że jej szefowa jest alkoholiczką… W tym samym barze pojawia się na randce Mikołaj. Mężczyzna od razu wpada Romie w oko! I vice versa. Kuba nagrywa bijące się za szkołą dziewczyny i wrzuca wideo do internetu. Filmik robi furorę – młody Brzozowski dostaje za niego zapłatę od portalu. Na dodatek ma zamówienie na kolejne filmy! Przemek przekonuje Kubę, że będzie mu pomagał – oczywiście za odpowiedni procent.