Na Wspólnej odcinek 2893, 2894, 2895, 2896 [Streszczenie + Zdjęcia]

2893: Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Wszoły ma nową hipotezę – podejrzewa Maksa! Dowiedział się, że Brzozowski groził naczelnikowi… Tymczasem Ilona przeżywa koszmarne chwile w więzieniu – jest napastowana seksualnie przez jedną z aresztantek!!! Maćkowiak żąda zwolnienia Ostrowskiego – obwinia go o śmierć swojego ojca! Kolenda się sprzeciwia. Wściekły biznesmen grozi, że zniszczy ten szpital! Tymczasem Ewa zwierza się Dance, że straciła chęć do życia. Kuba z Przemkiem robią coraz ostrzejsze filmiki do internetu. Namawiają bezdomnego Majora do pijackich ekscesów! To zaczyna być niebezpieczne! Młody Smolny zdradza swój plan – zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczy na… podróż do chorej mamy!

2894: Maks zostaje wezwany na przesłuchanie. Przyznaje, że napadł kiedyś Wszołę ale stanowczo zaprzecza, że go zamordował! Do Brzozowskiego zgłaszają się Igor ze Smolnym – proponują pomoc w postaci dziennikarskiego śledztwa. Tymczasem Ilona jest na skraju załamania nerwowego. Aneta zmusza Żbika, żeby skontaktował się z Jarogniewem – inaczej z punktów w radzie adwokackiej „nici”. Darek podjeżdża pod szkołę chłopca i widzi, jak ten jest męczony przez kolegów! Ratuje Jarogniewa z opresji. Czy to wystarczy, żeby chłopiec mu wybaczył? Na oddziale Ostrowskiego pojawia się ekipa telewizyjna. Reporter atakuje ordynatora obwiniając go o śmierć ojca Maćkowiaka. Ostrowski nie wytrzymuje! Dyrektor Kolenda zastanawia się nad zamknięciem szpitala dla odwiedzających.

2895: Roma z zawiścią patrzy, jak Marta robi próby przed kamerą do nowego odcinka. Proponuje Konarskiej spotkanie. Na nim udaje jej przyjaciółkę. W pewnej chwili obie jednocześnie dostają… flirtujące sms-y od Mikołaja! Igor ze Smolnym prowadzą śledztwo, które ma pomóc Zdybickiej. Trafiają na nowy trop! Tymczasem Olszewska wnioskuje o zwolnienie Ilony z aresztu – powód: brak dowodów jej winy. Ku zdumieniu Agnieszki prokurator oświadcza, że Zdybicka przyznała się do morderstwa Wszoły!!! Marek od rana bardzo dziwnie się zachowuje – szuka nerwowo jakiegoś Szatana, podrzuca dziecko Błażejowi do radia… Po południu zjawia się pod szkołą Danki. To, co odstawia pod jej oknami szokuje wszystkich!!! A najbardziej Dankę.

2896: Media robią coraz większą nagonkę na Ostrowskiego w sprawie śmierci Maćkowiaka. W szpitalu zjawia się też policja! Tymczasem Ewa coraz dziwniej się zachowuje. Kiedy dostaje telefon od męża, że ten znowu nie wróci na noc – napada na obcego mężczyznę!!! Marta podtrzymuje na duchu Mikołaja, który dowiedział się, że Nicole jest w ciąży – oczywiście nie z nim… Konarska jest gotowa odwołać nagrania i przyjechać do niego. Jednak Leśniewski odmawia, bo znalazł pocieszenie w ramionach… Romy!!! Zimińscy przeżywają słodkie chwile po wczorajszych powtórnych oświadczynach Marka. Gosia z radością patrzy na szczęście rodziców… Błogi nastrój Danki i Marka zakłócają jednak Dębkowie. Stefan i Halinka są w stanie wojny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *