Na Wspólnej odcinek 2897, 2898, 2899, 2900 [Streszczenie + Zdjęcia]

2897: Przemek chce podkręcić bezdomnemu Majora narkotykami i filmować jego zachowanie. Po południu razem z Kubą filmują, jak Major prawie zabija innego bezdomnego! Tymczasem Krzysztof znajduje w bluzie syna ecstasy. Iga ma dowody świadczące o niewinności Maksa i Michała. Ale prokurator jest nadal przekonany o winie Zdybickiej… Tymczasem Smolny z Igorem wpadają na nowy trop – ostatnią kochanką zamordowanego Wszoły była kobieta, która kontrolowała firmę Ilony! Danka ma problem w szkole – Bednarczukowa oskarża ucznia, że ją pobił! Chłopak zarzeka się, że uderzył nauczycielkę plecakiem przez przypadek. Kto mówi prawdę? Po powrocie do domu Zimińska jest już całkowicie załamana – okazuje się, że do ich mieszkania wprowadził się pokłócony z żoną Dębek!

2898: Iga podejrzewa, że Wszołę zabiła Jolanta Słupek, była kochanka naczelnika. Robert ma wątpliwości – materiały z sekcji zwłok Wszoły wskazują, że tak silne ciosy mógł zadać tylko mężczyzna. Prokurator z uporem twierdzi, że to jakiś wspólnik Zdybickiej! Tymczasem aresztowana Ilona jest w depresji – odmawia jedzenia. Przemek przekonuje brata, że nie ćpa – ecstasy było po to, by zebrać pieniądze na podróż do mamy. Smolny zabiera syna na… komisariat! Oświadcza zszokowanemu Przemkowi, że każdy musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Roma oskarża o poważny błąd montażystę programu Marty. Mężczyzna zarzeka się, że to właśnie Lenarska nie przekazała mu ważnych uwag. Konarska nie wie, komu wierzyć… Kiedy wraca do domu, zastaje w nim pięknie zastawiony stół i odświętnie ubranego… Olafa!

2899: Roma prosi męża, żeby pomógł jej wygryźć Martę! Tymczasem Konarska proponuje Mikołajowi wspólną kolację. Leśniewski odmawia – ma randkę! Spędza upojną noc z Romą. Lenarska skarży mu się na swoją szefową. Mikołaj podpowiada jej sposób na Martę. Narkotykowi dilerzy cały czas chcą „wejść” do klubu Bruna. Podczas imprezy na cześć zaręczyn Jarka i Elizy, Krawczyk zauważa, że jeden z ochroniarzy handluje prochami. Wyrzuca go z hukiem! Nie wie, że to wszystko obserwuje narkotykowy „boss”. Ula i Tosia spędzają popołudnie ze znajomymi w parku. Tosia częstuje „siostrę” papierosem – Ula nie odmawia. Zachęcona tym Tosia proponuje, żeby razem skłamały rodzicom, że idą na nocowanie do Ajki. Nie ukrywa, że najbardziej zależy jej na spędzeniu nocy z Aleksem!

2900: Kamil odwozi Ulę i Tosię na nocowanie do Ajki. Gdy tylko Hoffer znika, z domu wybiega Aleks i czule wita się z Tosią. Ta noc będzie należała do nich… Tylko Ula musi się sprawdzić w roli kłamczuchy! Wieczorem, w samochodzie, Aleks dobiera się do Tosi!!! Bruno dostaje od dilerów narkotykowych zdjęcie zdemolowanego pomieszczenia – tak będzie wyglądał jego klub, jeśli nie pozwoli sprzedawać w nim narkotyków. Krawczyk szuka pomocy u Hebla – niestety, ten jest na Sycylii. Zdesperowany Bruno – uzbrojony w kij bejsbolowy – postanawia sam bronić swojego klubu! Iga przesłuchuje Jolantę Słupek, kochankę zamordowanego Wszoły. Okazuje się, że kobieta ma żelazne alibi na czas zabójstwa naczelnika… Kiedy Smolny i Igor dowiadują się o tym, że Słupkowa ma męża, proszą śledczą o jego adres. Rozpoczynają obserwację domu Słupków. Tymczasem z Iloną jest coraz gorzej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *