Na Wspólnej odcinek 2901, 2902, 2903, 2904 [Streszczenie + Zdjęcia]

2901: Bruno spędza całą noc w swoim klubie w obawie, że szajka narkotykowych dilerów zniszczy jego lokal. Ale bandyci uderzają z innej strony – rano przysyłają Krawczykowi wiadomość, że mają jego dziewczynę! Przerażony Bruno przyjeżdża na spotkanie z nimi – czy zgodzi się wpuścić narkotyki do klubu?! Tosia opowiada Uli o swoim uczuciu do Aleksa – wyznaje też, że chłopak chce seksu! Tośka chce znowu przeżyć nocną randkę z ukochanym, a Ula znowu ma ją kryć. Dziewczyna nie chce się zgodzić – tłumaczy, że nie chce już okłamywać rodziców. Między dziewczynami dochodzi do bójki! Zimińska ma dość Stefana, który mieszka u nich, bo pokłócił się z żoną! W szkole Danka też nie ma lekko – Bednarczukowa wraca ze zwolnienia lekarskiego, po tym jak jeden z uczniów rzekomo ją pobił. Nauczycielka zamierza zgłosić sprawę do kuratorium. Zimińska rozpoczyna dochodzenie.

2902: Robert i Iga nachodzą Słupka, którego podejrzewają o zabicie Wszoły. Mężczyzna nie chce z nimi rozmawiać. Tymczasem Ilona jest w ciężkiej depresji – odmawia jedzenia. Nie chce się nawet widzieć z mężem. Wieczorem współwięźniarki odkrywają, że Zdybicka nie daje znaków życia!!! Tosia i Ula są pokłócone – nie chcą powiedzieć Zuzie i Kamilowi, o co im poszło. Wieczorem Ula wyznaje Tosi, że widziała Aleksa całującego się z inną dziewczyną! Tosia jest załamana… Siostra próbuje ją przekonać, żeby dała sobie spokój ze starszym chłopakiem! Malwina czuje, że ukochany ją okłamuje – nie chce z nim rozmawiać. Bruno bezsilnie patrzy, jak dilerzy rozpoczynają sprzedawać narkotyki w jego klubie… Tymczasem Norbert zostaje wychowawcą klasy! Już podczas pierwszego spotkania z młodzieżą widzi, że jedna z uczennic bardzo dziwnie się zachowuje.

2903: Kolenda pokazuje Ostrowskiemu wywiad Maćkowiaka w TV, w którym biznesmen – manipulując nagranymi wypowiedziami ordynatora – oskarża lekarzy ich szpitala o nietrzeźwość! Wszyscy wpadają w panikę – rodziny żądają wypisania pacjentów… Tymczasem u Igora i Eli gości na kolacji samotna Ewa. W pewnej chwili staje się agresywna!!! Lekarz stwierdza, że Ilona ledwo przeżyła zapaść po wielodniowej głodówce. Olszewska żąda od prokuratora, żeby zwolnił Zdybicką z aresztu! Tymczasem Iga i Robert znajdują w lombardzie świecznik, którym zabito Wszołę. Dowiadują się też, kto go zastawił. Czy to oznacza przełom w śledztwie?! Danka rozmawia z rodzicami Karola – ucznia, który rzekomo uderzył Bednarczukową. Twierdzą oni, że ich syn był nękany przez nauczycielkę. Podczas bezpośredniej konfrontacji Karol nie wytrzymuje i każe się pani Bednarczukowej zamknąć!!!

2904: Przemek ma pomysł na ostatni, ekscytujący stream z Majorem – przypomną bezdomnemu wojskowemu… wojnę! Ubrani w kominiarki podkładają śpiącemu Majorowi ładunki hukowe. Mężczyzna wpada w histerię i traci przytomność!!! Wszystko to – na żywo – ogląda w internecie Smolny. Ostrowskiego nawiedza policja nasłana przez Maćkowiaka. Ordynator musi się wytłumaczyć z tego, dlaczego w operacji Maćkowiaka seniora brał udział Kamil – lekarz po leczeniu odwykowym! Wieczorem Ostrowskiego atakuje także Ewa – wykrzykuje, żeby jej nie ignorował! Anastazja dowiaduje się od lekarza, że jej nerki są w bardzo złym stanie – powinna natychmiast zgłosić się do szpitala. Po wizycie przerażona dziewczyna dzwoni do Tomka, ale ten jej nie odbiera. Za to pod przychodnią czeka… Paweł! Widząc smutną Anastazję, proponuje jej wspólne spędzenie wieczoru!