Na Wspólnej odcinek 2905, 2906, 2907, 2908 [Streszczenie + Zdjęcia]

2905: Przemek i Kuba zaatakowali bezdomnego Majora środkami hukowymi! Teraz przerażeni czekają na wynik operacji mężczyzny… Do szpitala wpada Smolny – nie może zrozumieć, jak chłopcy mogli zrobić coś takiego! Czy Major przeżyje?! Anastazja nie mówi Tomkowi, jak poważnie jest chora. Za to po raz kolejny umawia się z Pawłem! Spędza z nim urocze chwile na lodowisku. Po skończonej zabawie para zamawia taksówkę. Podczas oczekiwania na mrozie między Pawłem a Anastazją dochodzi do pocałunku… Widzi to podjeżdżająca taksówką Beata! Darek przyjeżdża po Jarogniewa do szkoły. Chłopiec jest zziębnięty – starsi koledzy zabrali mu kurtkę… Żbik chce ruszyć do akcji, ale Jaro go powstrzymuje. Wobec tego Darek korzysta z okazji i dzwoni do Kasi – prosi ją o pomoc w kupieniu nowego ubrania dla chłopca.

2906: Anastazja dowiaduje się w szpitalu, że ma tylko jedną nerkę – na dodatek bardzo chorą. Konieczne są dializy i przeszczep! Załamana dziewczyna wtula się w Pawła, który ją przywiózł. Tymczasem do szpitala przyjeżdża Tomek. Przemek i Kuba postanawiają oddać bezdomnemu Majorowi wszystkie pieniądze zarobione na streamach z jego udziałem. Smolny uświadamia im, że muszą też osobiście przeprosić mężczyznę. Wizyta w szpitalu kończy się dla chłopców prawdziwym hardcorem! Danka i Marek wymyślają fortel, który ma pogodzić Dębków. Wszystko idzie bardzo dobrze. Tylko dlaczego tym razem u Zimińskich będzie nocować… Halinka?! Rodzice Karola informują Dankę, że zgłaszają do kuratorium sprawę gnębienia ich syna przez Bednarczukową!

2907: Jarek w szoku – Eliza zmienia ich ślubne plany zgodnie z wolą ojca! Wściekły Berg oddaje Cieleckiemu kluczyki od auta. Ma dość… Tymczasem Bruno okłamuje Malwinę, że był nękany przez klubową konkurencję. Dziewczyna oświadcza, że od dziś muszą być ze sobą całkowicie szczerzy! Anastazja oświadcza Pawłowi, że nic między nimi nie będzie. Ona kocha Tomka… Paweł szybko się otrząsa – idzie szukać Beaty! Kiedy ją znajduje, ta każe mu wracać do Anastazji! To nie jest jego szczęśliwy dzień… Karol – uczeń który „przypadkiem” uderzył Bednarczukową – informuje Dankę, że może przeprosić nauczycielkę. Ale tylko pod warunkiem, że… pani Bednarczuk też przeprosi jego! Kobieta nawet nie chce o tym słyszeć. W rewanżu klasa Karola rozpoczyna bojkot jej lekcji!

2908: Eliza nie może zrozumieć, dlaczego Jarek oddał samochód jej ojcu. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Bergowi wyrywa się, że nie jest pewny, czy powinni się pobierać! Eliza wyprowadza się do rodziców… Tymczasem Bruno dostaje pierwsze pieniądze za współpracę z narkotykową mafią! Ilona przychodzi na widzenie z mężem wycieńczona długotrwałą głodówką. Maks prosi żonę, żeby zaczęła jeść, bo pojawiła się nadzieja – jest nowy podejrzany: mąż ostatniej kochanki Wszoły! Tymczasem okazuje się, że główny świadek jednak go nie rozpoznaje. Przemek i Kuba robią swojego ostatniego streama – oświadczają, że to, co zrobili Majorowi, to była kompletna głupota i… ogłaszają zbiórkę pieniędzy dla bezdomnego! Smolny pokazuje to nagranie Majorowi – czy ten odpuści chłopakom?!