Na Wspólnej odcinek 2921, 2922, 2923, 2924 [Streszczenie + Zdjęcia]

2921: Elżbieta nie jest sobą – w pracy staje się jędzowatą szefową, a w domu macochą bez uczuć. Igor nie rozumie, co się z nią dzieje. Na dodatek kompletnie dobija go spotkanie z mamą w szpitalu – Ewa jest wrakiem człowieka! Beata spędza noc z Pawłem, który twierdzi, że już nie pozwoli jej zniknąć… Tymczasem Anastazja jest kompletnie przybita – czuje, że to jej ostatnie chwile życia. Błaga brata, żeby zabrał ją na spacer – wbrew zakazom lekarza. To bardzo źle się dla niej kończy. Program zrealizowany przez Romę miał rekordową oglądalność, a zarząd chce rozmawiać o niej z jej szefem. Lenarska znowu zaczyna czuć się pewnie – podczas planowania kolejnego wywiadu wtrąca swoje pomysły. Marta jest wkurzona, ale szef jest zachwycony.

2922: Darek wraca do pracy – ale o wiele bardziej woli zajmować się sprawą poszukiwania ojca Jarogniewa. Zwłaszcza, że wciąga w to Kasię… Tymczasem Aneta poważnie zaczyna wgłębiać się w temat… planowania rodziny! Julka zaczyna bać się Elżbiety – woli schodzić jej z drogi. Również w pracy Ela jest zołzowatą szefową – wciąż ma o coś pretensje. Zuza ma tego wyraźnie dość. Kiedy dowiaduje się od Kamila, że zostali zaproszeni na kolację do Igora i Eli, Hofferowa absolutnie odmawia – nie zamierza udawać, że wszystko jest w porządku! Jureczek coraz mniej wierzy w siebie – jako Cecylia zaczyna się załamywać, kiedy Roman doradza, jak ma śpiewać. Natomiast Zięba nie ustaje w zachwycie dla uroczej śpiewaczki – zrobiłby dla nie wszystko!

2923: Bruno – po kolejnej nieprzespanej nocy – ma dość. Wspomaga się narkotykami! Narkotykowy zjazd i bardzo złe samopoczucie dopadają go po południu – Krawczyk kupuje kolejną działkę. Marta wkurzona – dowiaduje się, że Roma nie poinformowała jej o przeniesieniu nagrania i zebraniu z prezesem. Na spotkaniu Konarska dostaje szału – okazuje się, że prezes zarządza jej współpracę z Lenarską jako współprowadzącą program! Na dodatek nazywa Romę nadzieją stacji!!! Aneta wraca do tematu planowania rodziny – ma żal do męża, że ten zajmuje się czyimś synem, a mógłby mieć swoje dziecko… Rzeczywiście Żbik z pełnym poświęceniem walczy o to, by Jarogniew odnalazł swojego ojca. Darkowi udaje się nawet przekonać matkę chłopaka, żeby nie odbierała mu nadziei.

2924: Do Zuzy dzwoni wychowawczyni Uli – wychodzi na jaw, że dziewczyna od trzech dni wagaruje. Hofferowie próbują spokojnie porozmawiać z córką – Ula z płaczem wyznaje im, że cała szkoła się z niej śmieje!!! W klubie Bruna jest duża impreza – wieczór didżejski! Krawczykowi wyraźnie spada forma i szuka ratunku u dilera. Ten proponuje mu kokainę – zachwala jej moc. Po zażyciu Bruno staje się supermenadżerem i wodzirejem… Wśród gości klubu pojawiają się uczniowie z klasy Norberta! W wieczór koncertu charytatywnego Jureczek zjawia mocno spóźniony i w fatalnym stanie. Z nerwów od rana ma torsje! Niestety, nie jest w stanie zaśpiewać jako Cecylia… Sytuację ratuje Michał i… fantastyczna Ramona! Tylko dlaczego Honorata patrzy na gwiazdę z przerażeniem w oczach?!