Na Wspólnej odcinek 2929, 2930, 2931, 2932 [Streszczenie + Zdjęcia]

2929: Ela zupełnie nie jest już sobą – wobec Julki jest opryskliwa i nie wykazuje o nią najmniejszej troski. W fundacji zaś… posądza Zuzę o kradzież pieniędzy! Tymczasem Ewa spotyka się z mężem i synem. Wyraziła zgodę na sesje elektrowstrząsów i wyraźnie chce pożegnać się z bliskimi. Roma ma nowy plan, jak pozbyć się Marty i z powodzeniem go realizuje. Najpierw ostentacyjnie przeprasza szefową za błąd, a potem odgrywa przed całym zespołem dramatyczną scenę: histerycznie płacząc oskarża Martę, że znęca się nad nią psychicznie! Wszyscy współczują Lenarskiej. Żbik i Kasia nie zamierzają rezygnować z poszukiwań taty Jarogniewa. Babcia chłopca wyznaje im, że to co mówiła mu matka nie jest prawdą. Wyjawia imię i nazwisko prawdziwego ojca Jarogniewa… Tymczasem Aneta ma dość tego, że Darek znika na całe dni i nawet w pracy jej nie pomaga. Postanawia odejść od męża!

2930: Norbert dowiaduje się, że jego uczeń kupił narkotyki w klubie Bruna! Przyjaciele skaczą sobie do gardeł… Tymczasem Lena podczas próby przedstawienia w poruszający sposób opowiada o swojej samotności – cała klasa Norberta jest pod wrażeniem! Montażysta pokazuje Marcie nagranie z monitoringu – widać na nim, jak Roma zaczyna lamentować, jakby Konarska powiedziała jej coś przykrego, tymczasem jej nawet nie ma w pobliżu! Marta każe mu schować to nagranie – czyżby nie chciała walczyć z Romą?! Była żona przypomina Smolnemu, że dzisiaj jest wywiadówka Przemka. Krzysztof udaje, że pamięta – idzie karnie do szkoły. Tam dowiaduje się, że Przemek jest zagrożony z czterech przedmiotów! Wściekły Smolny wraca do domu.

2931: Ewa po elektrowstrząsach jest w narkozie. Ostrowski i Igor czekają, aż się obudzi. Nagle Nowak dostaje telefon, że Elżbieta nie odebrała Julki z zajęć. Jedzie po córkę i robi Eli wyrzuty. Ta odpowiada agresją! Tymczasem Ewa budzi się i… nie poznaje męża!!! U Darka zjawia się policja – Jarogniew zniknął! Żbik prosi o pomoc Kasię – razem jadą do babci chłopca. Okazuje się, że wnuczek u niej był i… wykradł adres swojego ojca! Darek i Kasia natychmiast jadą do mężczyzny – babcia Jarogniewa ostrzega, że on nic nie wie o tym, że ma syna!!! Smolny ostro bierze się za Przemka – odwozi go do szkoły, odbiera, rozmawia z nauczycielami. Żeby wyciągnąć syna z polskiego, zapisuje go do kółka teatralnego! Kuba i Grzesiek szydzą z brata na całego.

2932: Ostrowski odwiedza Ewę w szpitalu psychiatrycznym – czy tym razem żona go rozpozna? Tymczasem z Elżbietą jest coraz gorzej – Julka się jej panicznie boi, a oskarżona o kradzież Zuza rezygnuje z pracy w fundacji! Igor nie wie, co robić. Mati ostatecznie przyznaje, że kupił narkotyki w klubie Bruna. Norbert atakuje przyjaciela – ten udaje zdziwionego. Po południu Krawczyk, kupując od swojego bramkarza działkę, ostrzega go, żeby nie sprzedawali nieletnim… Tymczasem Norbert mówi Agacie, że według niego Bruno wie o narkotykach w swoim klubie – i on to udowodni! Darek i Kasia odprowadzają odnalezionego Jarogniewa do matki. Kobieta wie, że dłużej nie może kłamać – opowiada synowi całą prawdę o jego tacie. Cała ta sytuacja bardzo zbliża Darka i Kasię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *