Na Wspólnej odcinek 2933, 2934, 2935, 2936 [Streszczenie + Zdjęcia]

2933: Lekarz informuje Marię i Tomka, że Anastazja może jutro wyjść ze szpitala. Ziębowa stwierdza, że najwyższa pora powiedzieć jej o Joachimie. Jak Anastazja zareaguje na wieść o śmierci brata?! Roma namawia Mikołaja, żeby zerwał kontakty z Martą. Ale ta też nie próżnuje. W pracy Lenarską czeka „niespodzianka” – Marta pokazuje całemu zespołowi nagranie, na którym widać jak Roma manipuluje, żeby oskarżyć Konarską o mobbing! Igor prosi Zuzę, żeby wybaczyła Elżbiecie – tłumaczy jej zachowanie jako skutek urazu, którego Marcinkowa doznała podczas wypadku. Tymczasem Ula nadal nie chce chodzić do szkoły. Tosia, którą zabiera dziś ojciec, przeprasza ją po raz kolejny. Czy Ula jest jej w stanie wybaczyć koszmar, który przeżyła?

2934: Tomek czuwa przy łóżku ukochanej, która wraca do zdrowia po przeszczepie. Jej wyniki badań są tak dobre, że lekarz decyduje o wypisie ze szpitala! Kiedy Anastazja budzi się, mówi Tomkowi, że śniło jej się pożegnanie z bratem. Koniecznie chce jechać w miejsce ze snu. To co tam znajdują, przyprawia ich o dreszcze. Roma boi się, że wyleci z pracy. Przekonuje Mikołaja, że to Marta chce się jej pozbyć, bo czuje zagrożenie z jej strony. Mikołaj jest wściekły na Martę, ale to co zobaczy – sprawi, że znienawidzi również Romę! Uczniowie Norberta odwiedzają go po lekcjach. Owczarek rozmawia z nimi o przyszłości i proponuje zabawę – mają napisać, kim chcą być za parę lat. To, co pisze Lena naprawdę szokuje Norberta!

2935: Mikołaj jest roztrzęsiony po tym, jak dowiedział się, że jego ukochana Roma ma męża i dziecko. Leśniewski szuka ukojenia w alkoholu. Pijany wpada do studia telewizyjnego i wściekle wyrzuca Romie kłamstwa. Dostaje się również Marcie – za brak szczerości!! Lena – wspierana przez Norberta – przy całej klasie przyznaje się, że jest… Łukaszem! Okazuje się, że jej odwaga i szczerość budzą szacunek i akceptację jej problemu. Norbert oddycha z ulgą… Wieczorem Owczarek przygotowuje zasadzkę na bramkarzy-dilerów w klubie Bruna. Udaje mu się sfotografować sprzedaż narkotyków! Wojtek zawozi Cieślika do dość odległej miejscowości na festyn pieczonego ziemniaka. Okazuje się, że cudowne bulwy nie tylko się zjada – prywatna destylarnia ma dla gości odświętną ziemniaczaną wódkę. Miastowi oficjele niemal pod przymusem mają jej spróbować. Szulc i Cieślik mierzą się z tematem i… kończą w łóżkach nieswoich kobiet!

2936: Norbert pokazuje Brunowi nagranie, na którym widać handlujących narkotykami bramkarzy z jego klubu. Radzi kumplowi, żeby zwolnił dilerów, bo odda film policji… Ale to dopiero Malwina rozprawia się z dilerami!!! Tymczasem Lena dziękuje Norbertowi, że pomógł jej odnaleźć w sobie odwagę! Niestety, matka dziewczyny jest wściekła na wychowawcę córki i robi mu przed szkołą awanturę! Mikołaj budzi się na przystanku autobusowym. Jest na potwornym kacu. Po tym, jak się upił, niczego nie pamięta. Dociera to do niego z całą mocą, gdy okazuje się, że jego konto jest… całkowicie wyczyszczone!!! Szulc budzi się w objęciach Moniki, a Cieślik Żanety!!! Obaj po cichu uciekają z nie swoich mieszkań. Ku ich przerażeniu, każda z żon jest zachwycona ich nocnymi igraszkami! Wojtek i Damian są przerażenie – jak się przyznać do pomyłkowej zdrady?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *