Na Wspólnej odcinek 2954, 2955, 2956, 2957 [Streszczenie + Zdjęcia]

2954: Norbert zostaje wezwany do dyrektorki – dowiaduje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium! Tymczasem Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Gdy dziewczyna go skreśla, robi się bardzo agresywny. Szuka pocieszenia w narkotykach. Nie wie, że jest obserwowany przez… Hebla!!! Pola, nowa uczennica w szkole Danki, robi awantury na kolejnych lekcjach walcząc z nauczycielami o lepsze stopnie! Zimińska wzywa na rozmowę jej mamę. Niedługo potem Zimińska znajduje zapłakaną Polę, która bardzo boi się konsekwencji spotkania matki z dyrektorką. Danka jest zaskoczona – może ona również powinna zacząć się bać?! Arkowi udaje się przekonać do przeszczepu pacjenta w podeszłym wieku. Kleczewska jest mu wdzięczna. Zwłaszcza, że wcześniej Adamski podważał decyzję pani ordynator. Kamil zauważa, że Ostrowski zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo.

2955: Przemek dowiaduje się od Moniki, że pani Dagmara jest w separacji z mężem. Przekonany, że ma u niej szansę – wyznaje nauczycielce, że tylko dla niej przychodzi na kółko i znowu ją całuje! Reakcja Dagmary go zaskoczy. Bruno budzi się uwięziony w jakiejś piwnicy. Dopiero widok Seby uzmysławia mu, że to sprawka Hebla. Po jakimś czasie Bruna dopada narkotyczny głód – jest w strasznym stanie! Majacząc, widzi ciężarną Malwinę. Dyrektor Kolenda wypytuje Ostrowskiego o nową ordynator. Arek jest bardzo wzburzony, słysząc, że pacjenci i personel skarżą się na Kleczewską! Jakiś czas później umiera pacjent, który czekał na przeszczep. Pani ordynator bardzo to przeżywa, a Ostrowski pociesza ją, jak umie.

2956: Olszewska i Roztocka kończą walkę o odszkodowanie dla Kamili. Dziewczyna otrzymuje 30 tysięcy złotych na rehabilitację! Nawet policjant zajmujący się śledztwem w sprawie jej wypadku odpuszcza i gratuluje prawniczkom. Weronika chce sobie wybaczyć, jednak matka Kamili nie pozwala jej na to! Tymon skarży się Smolnemu – żona Gwiazdy uważa, że mają romans! Okazuje się, że… Marcelina ma rację! Tymczasem Przemek robi coraz większe wrażenie na Monice. Młody Smolny jednak myślami jest przy pięknej nauczycielce polskiego. Hoffer jest świadkiem ulicznej kradzieży. Bez chwili namysłu, dopada złodzieja i po bójce odzyskuje torebkę zabraną jakiejś staruszce. Roman jest jedynym, który zareagował. Pośród gapiów są młodzi ludzie, którzy filmują telefonami całe zajście, zamiast ruszyć z pomocą.

2957: Michał ma problemy z samotnym wychowywaniem Ignasia. Zwłaszcza, że synek wciąż nie pogodził się ze zniknięciem matki… Stres i emocje doprowadzają do tego, że serce Michała nie wytrzymuje. Dobrze, że znowu jest przy nim… Iga! Przemek i Monika – jako Romeo i Julia – dają popis aktorstwa, całując się na koniec sceny. Najbardziej porusza to… Dagmarę! Polonistka każe Przemkowi zostać po próbie i – ku zaskoczeniu chłopaka – też namiętnie go całuje!!! Tymczasem Smolny odkrywa mobbing w swojej redakcji – Tymon wykorzystuje Marcelinę! Wyczyn Hoffera zostaje nagłośniony dzięki wrzuconemu do sieci filmikowi z jego odważnej akcji. Roman z dnia na dzień staje się rozpoznawalnym i podziwianym przez wszystkich bohaterem. Jest tym nieco zakłopotany, ale i dumny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *