Na Wspólnej odcinek 2986, 2987, 2988, 2989 [Streszczenie + Zdjęcia]

2986: Joanna zrozpaczona – Bogdan się wyprowadził i nie odbiera od niej telefonów. Tymczasem w drodze do pracy Berg spotyka czekającego na niego Karola. Mężczyzna oświadcza mu, że zamierzają się z Joanną pobrać! I oczekuje, że Bogdan nie będzie im robił przeszkód. Smolny stara się nie stracić kontaktu ze swoim synem – zaprasza go do siebie na obiad. Przemek zgadza się, ale pod jednym warunkiem: przyjdzie z Dagmarą! Podczas wizyty matka Przemka nie wytrzymuje i atakuje polonistkę – według niej jej syn został przez nią uwiedziony! Michał dowiaduje się, że może dzisiaj wyjść ze szpitala. Natychmiast dzwoni do Igi. Ukochana jednak nie odbiera. Jest u matki – wyraźnie chce się z nią pożegnać. Policjantkę dopada smutek, gdy matka wspomina ostatnie chwile spędzone z zaginioną dawno temu młodszą córką, Agatą… Do Przybysz dociera, że i ona może zniknąć jak jej siostra!

2987: Michał budzi się po nocy spędzonej z Igą. Jednak policjantki już przy nim nie ma… W tym czasie Przybysz rozpoczyna właśnie bardzo niebezpieczną grę – udając naiwną kobietę z ogłoszenia o pracę za granicą, wnika w struktury mafii trudniącej się niewolniczą prostytucją! Przemek przeprasza ukochaną za to, czego musiała wysłuchać wczoraj od jego matki. Dagmara stwierdza, że Natalia miała trochę racji – Przemek powinien skończyć szkołę… Rozmowę przerywa pijany mąż nauczycielki, który klęka przed żoną i błaga ją o wybaczenie. Przemek ostro wkracza do akcji! Weronika zapewnia Joannę, że to co nagrała pogrąży Karola-stalkera. Tymczasem Bogdan przychodzi po resztę swoich rzeczy. Mówi synowi, dlaczego się wyprowadza. Gdy wychodzi, wpada na Joannę! Żona stara mu się wytłumaczyć, że jest ofiarą chorego człowieka! Czy Bogdan jej uwierzy?!

2988: Bogdan nie może wybaczyć żonie, że go okłamywała. Między nim a Joanną dochodzi do bardzo ostrej awantury! Przerywa ją sms od Karola – stalker informuje Bergową, że porwał Ritę!!! To uświadamia Bogdanowi, z jak bardzo chorym człowiekiem mają do czynienia! Joanna z mężem ruszają na spotkanie z psychopatą. Iga jest śledzona przez mafię. Ponieważ nie robi nic podejrzanego, otrzymuje telefon z wiadomością, że zakwalifikowano ją do pracy w Berlinie. Przybysz – udając głupiutką gąskę – udaje, że się cieszy. Tymczasem Michał nie potrafi odpowiedzieć synkowi na pytanie, kiedy zobaczą Igę. Darek budzi się w swoim pustym mieszkaniu w towarzystwie dwóch prostytutek. Dziewczyny bezczelnie okradają go z dokumentów i pieniędzy. Potem Żbik dostaje informację, że grozi mu wykluczenie z adwokatury. Kiedy zapija te porażki w pubie, na stołku przy barze siada obok niego piękna kobieta i składa mu niecodzienną propozycję.

2989: Darek dowiaduje się, że Jarogniew wychodzi ze szpitala i wszyscy chcą mu zrobić prezenty urodzinowe. A Żbik kompletnie nie ma kasy… To decyduje, że dzwoni do pięknej Emilii – zgadza się być jej narzeczonym! Ale, oczywiście, za odpowiednią stawkę. Iga rozpoczyna dziś szkolenie przed wyjazdem do pracy w Berlinie. Ukrytym w zapalniczce aparatem robi zdjęcia wszystkim mafiozom! Czy któryś się nie zorientuje?! Tymczasem do Roberta przychodzi Michał. Chce wiedzieć, czy Idze nie grozi niebezpieczeństwo. Policjant nie potrafi kłamać. Wojtek z Cieślikem chcą oglądać mecz polskiej reprezentacji. Niezainteresowane futbolem Żaneta i Monika postanawiają skorzystać z okazji i ruszyć w miasto! W jednej z dyskotek poznają przystojnego Pedra, który składa im dość dwuznaczną propozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *