Na Wspólnej odcinek 2998, 2999, 3000, 3001 [Streszczenie + Zdjęcia]

2998: Ojciec Jarogniewa prosi Darka, żeby pomógł mu w odzyskaniu praw rodzicielskich. Żbik radzi, żeby się zastanowił – walka z matką chłopca może spowodować, że znowu go straci. Po południu Darek spotyka się z Anną. Wie już, że to od niej zależy jego powrót do zawodu. Pewna siebie kobieta zamawia szampana i wynajmuje dla nich pokój. Czy Żbik się sprzeda?! Wojtek skarży się Mirowi, że nie może znieść tego, jak Cieślik obściskuje jego żonę w tańcu. Przyjaciel tłumaczy mu, że to nie Damian jest winny tylko Pedro, właściciel szkoły tańca. To on jest źródłem problemów Wojtka! Idąc na zajęcia Szulc szykuje się na ostateczną rozprawę z przystojnym Latynosem. Smolny zastaje w swoim gabinecie zamkniętego Tymona – uwięzili go pracownicy, bo dalej chce powiedzieć właścicielowi gazety o swoim romansie z jego żoną. Na nic zdają się prośby Krzysztofa – kiedy pojawia się Gwiazda, Tymon zaczyna. Ale biznesmen mówi coś, czego nikt się nie spodziewał!

2999: Jarogniew i jego matka mają pretensje do Darka, że ingeruje w ich życie – pomaga ojcu chłopca zdobyć prawa rodzicielskie. Żbik otrzymuje z sądu pozew rozwodowy Anety, która bardzo krytycznie i ostro go ocenia. Jakby na pocieszenie o spotkanie prosi go Emilia. Czy w ramionach pięknej bizneswoman Darek znajdzie ukojenie? Kasia z przyjaciółmi przygotowują urodziny Marii. Projektem dekoracji zajmuje się Fabian – kolega Bergówny. Chłopak wyraźnie zabiega o jej względy, co powoduje zazdrość Bruna. Rywalizacja między chłopakami doprowadza do poważnych spięć. Zaaferowany walką Bruno zapomina o kapiącym zaworze z wodą! Klementynka przegląda komentarze pod zdjęciami mamy w Internecie. Chociaż większość jest pozytywna, to jednak Iza bardzo przejmuje się tymi krytycznymi. Żali się Ewie – w ogóle nie powinna była umieszczać swoich zdjęć w sieci! Czy przyjaciółka pozwoli jej się poddać?

3000: Kasia, Bruno i Eliza z Jarkiem przychodzą rano na Wspólną dokończyć dekorację sali na urodziny pani Marii. Okazuje się, że cały bar jest zalany! Włodek jest zdecydowany odwołać przyjęcie, ale młodzi nie zamierzają się poddawać. Wzywają posiłki i biorą się ostro do pracy. I całe szczęście, bo na urodzinach Marii zdarzy się coś, co postawi na głowie życie niektórych z nich! Senator Cieślik zostaje posądzony o romans ze swoją asystentką Żanetą! Prasa aż huczy, a Monika wyżywa się na mężu zazdrosna o to, że Damian nie z nią a z Żanetą ma tańczyć na turnieju. Przed rozpoczęciem konkursu Cieślików dopadają dziennikarze! Z senatorskiej pary chcą zrobić miazgę! Damian nie wytrzymuje!

3001: Jarek postanawia nie szukać więcej pracy – zamierza zarabiać na życie… żonglerką! Elizie wyraźnie nie podoba się ten pomysł. Jednak Jarek jest uparty – zachwyca swoimi sztuczkami przechodniów oraz młodą iluzjonistkę, Emi… Wieczorem Agata przeżywa szok – dowiaduje się, że Norbert jest w afrykańskim szpitalu! Iga jest wyraźnie rozchwiana i znerwicowana po tym co przeżyła. Prosi Roberta o ostatnie spotkanie z aresztowaną siostrą… Michał martwi się o ukochaną i uważa, że powinna wziąć urlop. Prosi, żeby z nim zamieszkała. Czy Iga się na to zdecyduje? Blog Izabeli zyskuje kolejnych fanów. Ale pojawia się też hejt… Gdy Brzozowska przychodzi do pracy – okazuje się, że jedna z młodych trenerek jest pijana. Hanka zostaje zwolniona. Dziewczyna nie chce się z tym pogodzić. Wieczorem nachodzi Izę w domu!