Na Wspólnej odcinek 3002, 3003, 3004, 3005 [Streszczenie + Zdjęcia]

3002: Dagmara słyszy od koleżanek, że jej mąż nastawia przeciwko niej wszystkich znajomych. Kobieta jest zdecydowana na rozwód. Tymczasem Przemek odwiedza mamę. Dochodzi do awantury. Natalia nie chce wypuścić syna z domu! Doprowadzona do ostateczności wymierza mu siarczysty policzek! Agata czeka do rana na wiadomości z Liberii. Roztrzęsiona stwierdza, że musi jechać do chorego ukochanego. W końcu dzwoni kolega Norberta i pokazuje Agacie męża leżącego w gorączce pod kroplówką. Dziewczyna zaczyna panikować! Tymczasem sztukmistrz Jarek rozpoczyna współpracę z Emi. Dziewczyna bardzo mu imponuje. Jaro wpada do Żbika z samego rana i błaga o pomoc. Chłopak twierdzi, że mama chce go wywieźć do innego miasta – jak najdalej od jego taty! Darek nie chce się wtrącać… Ale Jarogniewa nie tak łatwo się pozbyć!

3003: Igor ma przeprowadzić wywiad z młodą Chinką – laureatką Konkursu Chopinowskiego. Nowak ma odebrać Lin z lotniska. Niestety, nie udaje mu się dojechać na czas. Kobieta wsiada do taksówki, po czym… zostaje wywieziona za miasto, pobita i okradziona! Igor czuje się za to wszystko odpowiedzialny. Dagmara spotyka się z mężem – chce ustalić sprawę rozwodu. Robi mu wyrzuty, że podburza przeciwko niej przyjaciół. Paweł kaja się i przeprasza. Dagmara jest pozytywnie zaskoczona jego zachowaniem. Tymczasem Przemek rozwożąc pizzę, wpada w sam środek imprezy swojej klasowej paczki. Monika namawia go, żeby został. Do młodego Smolnego zaczyna docierać, co traci. Żbik przychodzi na rozmowę o pracę do wielkiej firmy. Korporacyjna nowomowa i zasady go przytłaczają – ale postanawia walczyć. Emilia przysyła Darkowi obiecane meble. Żbik umawia się z nią – chce podziękować. Kobieta jednak traktuje go bardzo protekcjonalnie – namawia go tylko na kolejne płatne randki z innymi kobietami. Darek jest wściekły!

3004: Danka spotyka zapłakaną Majkę – dziewczyna wyznaje, że jest w ciąży. Jest załamana – ale jeszcze bardziej przeraża ją aborcja, o której zdecydowali jej rodzice. Załatwili już nawet klinikę! Co zrobi Zimińska?! Nowak wraca nad ranem – woził pobitą przez taksówkarza Lin z komisariatu do szpitala. Powiadamia o sprawie Sławka i Roberta – ci przesłuchują piękną Chinkę. Niestety, kobieta nie jest w stanie podać rysopisu sprawcy. Policjanci rozkładają ręce – to już kolejne takie zgłoszenie! Igor postanawia rozpocząć dziennikarskie śledztwo. Norbert czuje się już na tyle dobrze, że może rozmawiać z ukochaną i przyjaciółmi. Agata oddycha z ulgą. Tymczasem Eliza szaleje z zazdrości, gdy okazuje się, że Jarek ma współpracownicę, o której jej nie powiedział! Na dodatek młodą i ładną.

3005: Rodzice Majki mają pretensje do Zimińskiej – przez nią ich córka waha się, czy dokonać aborcji! Ich rozmowę słyszy Ahmed. Odchodzi kompletnie roztrzęsiony, gdy ojciec Mai mówi mu, że to nie z nim jego córka jest w ciąży! Ahmed przez cały dzień nie odbiera telefonów, a wieczorem Maja czyta w sieci o nastolatku, który popełnił samobójstwo!!! Darek rozpoczyna pracę w “korpo” i od razu stwierdza, że nie jest to miejsce dla niego. Tym bardziej zdecydowany jest być kochankiem Anny, dzięki której ma wrócić do zawodu prawnika… W międzyczasie Żbik pomaga ojcu Jarogniewa, który wybiera się na randkę z Oktawią. Czy dzięki Darkowi Stanisław odzyska miłość sprzed lat? Do klubu przychodzi narzeczony Hanki, która – bojąc się go – spędziła noc u Izy. Mężczyzna szarpie dziewczynę i każe jej wracać do domu. Widząc to, Izabela straszy go policją, a Hani tłumaczy, że nie musi go słuchać… Po tym zajściu na blogu Brzozowskiej pojawia się nowy, ważny temat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *