Na Wspólnej odcinek 3006, 3007, 3008, 3009 [Streszczenie + Zdjęcia]

3006: Hanka decyduje, że wyjeżdża z Warszawy – ucieka od partnera-sadysty! Iza popiera ją i przekonuje, że da sobie radę. Po południu w klubie pojawia się narzeczony dziewczyny – przynosi Izie kwiaty i prosi by wpłynęła na zmianę decyzji Hani. Gdy Brzozowska się nie zgadza, mężczyzna… potężnym ciosem powala ją na ziemię!!! Zimińska odwozi Maję do rodziców. Okazuje się, że czeka na nią Ahmed – chłopakowi udaje się porozmawiać z ukochaną i usłyszeć od niej, że go nie zdradziła… Tymczasem Danka przekonuje matkę dziewczyny, że ciąża Majki nie skreśla jej przyszłości! Czy nastolatka ocali swoje dziecko?! Przemek jest załamany – przypadkiem widzi swoją ukochaną z mężem w restauracji! Paweł go zauważa – na jego twarzy pojawia się bezczelny uśmiech. Nastolatek nie ma odwagi podejść do nich… Czy to koniec jego związku z nauczycielką?!

3007: Mikołaj, ledwo wprowadził się do mieszkania Marty, od razu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Rano jest opryskliwy i niezadowolony, że ktoś śmiał go obudzić! Po południu dochodzi do potężnej awantury na temat wychowywania Ksawerego!!! Mikołaj wychodzi, trzaskając drzwiami… Dagmara i Przemek oddalają się od siebie! Młody Smolny jest pewny, że ukochana spotyka się ze swoim byłym! Po południu Paweł przychodzi na budowę do Przemka – wyśmiewa jego szanse u Dagmary. Dochodzi do szarpaniny! Wkurzony Przemek zapisuje się na kurs aktorski – spotyka tam… Monikę! Do Zimińskiej przychodzi mama Ahmeda – jest zła na syna, że złamał zasady ich tradycji, podejmując współżycie przed ślubem. Jednak z troską wypytuje o Majkę – zapewnia, że dobrze życzy młodym… Tymczasem ojciec wyrzuca Maję z domu!

3008: Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana – od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi Żbika, żeby… skłócił jego rodziców! Do Darka dzwoni Emilia i błaga go o spotkanie. Kobieta przychodzi do Żbika zapłakana… Roman i Honorata są przerażeni tym, co dzieje się między Martą i Mikołajem – postanawiają działać. Składają swoim dzieciom niezapowiedzianą wizytę… Tymczasem modne buty Ksawerego zostają docenione w szkole przez starszego kolegę. Antek proponuje młodemu Konarskiemu zamianę – odda mu za nie swoją amerykańską czapkę!

3009: Dziś odbywa się finał konkursu magii. Emi jest przekonana, że razem z Jarkiem zdobędą pierwszą nagrodę. Przed wyjściem na scenę Berg jest bardzo zdenerwowany – Emi go wspiera… całując w usta! Występ robi na publiczności ogromne wrażenie. Szczególnie sztuczka ze zniknięciem Emi! Nawet Jarek jest zaskoczony. Naczelny naciska Igora w sprawie artykułu o mafii taksówkarskiej, ale Robert tłumaczy Nowakowi, że taka publikacja bardzo zaszkodzi śledztwu. Tymczasem ojciec Igora, który miał zebrać informacje wśród kolegów taksówkarzy, nie odzywa się. Nowak zaczyna podejrzewać, że jego ojciec może mieć coś na sumieniu. Jarogniew nie może znieść tego, że jego odzyskany tata zaczął go wychowywać! Darek tłumaczy mu, że tak też wygląda miłość. Żbik spotyka się z Emilią. Oddaje jej pieniądze, które kobieta wczoraj u niego zostawiła i oświadcza, że nie chce jej znać!