Na Wspólnej odcinek 3010, 3011, 3012, 3013 [Streszczenie + Zdjęcia]

3010: Ojciec Igora ma dzisiaj spotkać się z informatorem w sprawie mafii taksówkarskiej – Nowak z niecierpliwością czeka na informacje. Niestety okazuje się, że to pułapka – Leszek zostaje brutalnie pobity! Jarek jest załamany po zniknięciu Emi – chce wyrzucić wszystkie swoje rekwizyty i sceniczne stroje! Eliza próbuje wspierać ukochanego. Wymyśla ze swoim ojcem sprytny plan. Tymczasem Norbert zostaje porwany przez afrykańskich terrorystów!!! Iza zostaje zaproszona na galę „Vlog roku”. Na uroczystości spotyka… Jerzego! Dudek jest w dość słabej formie psychicznej… A Brzozowska wprost przeciwnie – dostaje specjalne wyróżnienie i jest adorowana przez organizatora gali!

3011: Igor opowiada Robertowi i Idze co spotkało jego ojca. Nowak oświadcza, że nie odpuści brutalnym bandytom. Widząc bezradność policji, decyduje się sam wniknąć do taksówkarskiej mafii! Tylko co na to Elżbieta?! Majka zwierza się Ahmedowi, że boi się macierzyństwa. Chłopak stara się wspierać ukochaną… Tymczasem rodzice młodych są na rozmowie u Danki. Ojciec Majki jest wściekły – pozwala sobie na rasistowskie uwagi do matki Ahmeda! Próbuje też zastraszyć Zimińską! Agata jest rozdygotana – musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport… Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.

3012: Igor okłamuje Elżbietę, że wyjeżdża w delegację. W rzeczywistości ma zostać w Warszawie i przygotować się do wniknięcia w taksówkarską mafię. Od Roberta i Igi otrzymuje fałszywe dokumenty i telefon z lokalizatorem. Policjanci ostrzegają go, że podejmuje ogromne ryzyko. Po tym, jak dostał w twarz, Przemek odmawia kontaktu z matką. Smolny prosi o rozmowę… Dagmarę! Młoda nauczycielka zgadza się pomóc. Postanawiają wziąć Przemka z zaskoczenia! Czy fortel się uda? Agata jest wściekła – nie może znaleźć swojego paszportu! Przyjaciele odradzają jej wyjazd do Afryki – jedynym, który tego nie robi jest Bruno. Niespodziewanie, wyciąga paszport Agaty i oświadcza, że… leci z nią!

3013: Dagmara spotyka się z mężem i jego prawnikiem w sprawie rozwodu – Przemek zostaje wyproszony. Niespodziewanie Paweł oświadcza, że nie da żonie rozwodu! Wierzy, że między nimi wszystko da się naprawić. Przemek podsłuchuje całą rozmowę. Wpada do pokoju i bije Pawła w twarz!!! Bednarczuk nie może znieść, że Danka toleruje w szkole dziewczynę w ciąży! Polonistka na każdym kroku stara się dokuczyć Majce i Ahmedowi. Nie powstrzymuje się nawet od rasistowskich komentarzy! Tymczasem do Zimińskiej przychodzi ojciec Majki – tym razem chce, żeby Danka namówiła jego córkę na wzięcie ślubu! Tokarski namawia Izę na napisanie poradnika dla kobiet. Wydawca jest pewien, że to będzie hit! Brzozowska ma opory – nigdy nie pisała książek. Tokarski namawia ją na spotkanie z uznanym pisarzem, który jej pomoże. Na miejscu okazuje się, że tym pisarzem jest… były mąż Izy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *