Na Wspólnej odcinek 3023, 3024, 3025, 3026 [Streszczenie + Zdjęcia]

3023: Bruno i Agata dzwonią z Afryki – wciąż nie wpadli na trop Norberta… Tymczasem do Jarka przychodzi Emi! Oddaje Bergowi ukradzione pieniądze, a ich pełna emocji rozmowa kończy się… namiętnym pocałunkiem! Darek z Anetą są zaskoczeni – psycholog niespodziewanie stwierdza, ze ich małżeństwo da się uratować! I taką opinię zamierza przekazać sądowi… Darek wraca do domu kompletnie rozbity – uczciwie wyznaje Emilii, że czeka go terapia z prawie byłą żoną. Jak zareaguje na to jego nowa miłość?! Marta dowiaduje się, że Ksawery kłamał – Roman nie kupił mu żadnej koszulki! Chłopak wyciągnął od dziadka 400 złotych. Po awanturze młody Konarski prosi Antka, żeby pożyczył mu tę sumę, bo musi ją oddać. „Przyjaciel” chętnie to robi i oznajmia, że… teraz Ksawery wisi mu już 1000 złotych!

3024: Przetrzymywany przez bandytów Igor błaga jednego z nich, żeby dowiedział się, co z Julką. Tadek w końcu się zgadza i jedzie do szpitala. Tam zostaje schwytany przez ojca Igora! Leszek jest bardzo zdeterminowany – proponuje szefowi gangsterskiej mafii taksówkarskiej wymianę: Igor za Tadka! Dagmara chce poprosić męża, żeby wycofał oskarżenie wobec Przemka. Młody Smolny się nie zgadza – chce to załatwić sam. Kiedy spotyka się z Pawłem, ten oznajmia, że już wycofał sprawę z sądu. Zrobił to na prośbę… Dagmary! Przemka trafia szlag. Jerzy wściekły – wydawca opóźnia wydanie jego powieści. Na dodatek Tokarskiego obchodzi tylko jedno: jak zdobyć Izę! Wkurzony Dudek złośliwie podpowiada mu receptę – musi zabrać Izę na wieś, ona uwielbia swojskie klimat.

3025: Zbliża się termin wymiany: więziony przez taksówkarzy-bandytów Igor za Tadka, przetrzymywanego przez ojca Igora. Taksówkarz ostrzega Leszka, że zostanie oszukany i nie odzyska syna. I ma rację – Igor słyszy, że po wymianie on i ojciec mają zginąć!!! Jak się skończy ta dramatyczna historia?! Na Wspólną wprowadzają się nowi mieszkańcy – rodzina z Ukrainy z 8-letnim dzieckiem. Wszyscy starają się pomóc sympatycznym cudzoziemcom – z wyjątkiem Moniki! Ta oskarża synka ukraińskich emigrantów o kradzież! Przemek przeprasza Dagmarę za wczorajszą awanturę. Informuje ukochaną, że dziś zaczyna zdjęcia do filmu. Daga postanawia zrobić mu niespodziankę – niespodziewanie pojawia się na planie zdjęciowym. Tam widzi, jak młody Smolny… całuje się z Moniką!

3026: Zawstydzona Monika oddaje Tani zabawkę jej syna, Jurija. Przeprasza, że posądziła go o kradzież. Chcąc zatrzeć złe wrażenie, senatorowa proponuje Ukraince pracę… sprzątaczki! Dumna Tania jest coraz bardziej wściekła. Darek rozpoczyna terapię małżeńską z Anetą. Podczas rozmów z psychologiem dowiadują się coraz więcej o sobie i uczuciu, które ich łączyło. Po powrocie do domu Żbik już dużo mniej chętnie zdaje relację Emilii. Tymczasem Jarogniew walczy o swoją ukochaną – na pięści! Po kłótni z Dagmarą Przemek budzi się w pokoju Kuby – ten gorąco go namawia, żeby młody Smolny walczył o swoją ukochaną! Tymczasem Dagmarę niespodziewanie odwiedza Monika. Dziewczyna jest bardzo zaskoczona, widząc w mieszkaniu męża polonistki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *