Na Wspólnej odcinek 3027, 3028, 3029, 3030 [Streszczenie + Zdjęcia]

3027: Monika namawia Przemka, żeby poszedł z nią na bankiet ekipy z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Podczas imprezy, dziewczyna – niby ratując się przed namolnym kolegą – zaczyna tulić się do młodego Smolnego! Potem – całkiem niewinnie – wspomina, że będąc wczoraj u Dagmary zastała jej męża. Szokująca informacja wywołuje wściekłość chłopaka. Żbik dostaje propozycję awansu – czy korporacja go pochłonie?! Po południu Darek i Aneta mają spotkanie z psychologiem, który – w ramach terapii małżeńskiej – każe im… zabrać na spacer psa ze schroniska. Ich wspólne zadanie kończy się awanturą i zaginięciem zwierzaka! Bruno wraca z Afryki – jest przemęczony i pełen wyrzutów sumienia, że nie zdołał odnaleźć Norberta. Kasia pociesza Bruna – czule go przytula… Jarek spotyka się z Emi, która chce z nim współpracować – już dziś chce mu pomóc na pokazie w domu dziecka. Tymczasem Eliza z radością przyjmuje propozycję awansu, który wiąże się z częstymi wyjazdami za granic.

3028: Jarek ma pretensje do Elizy, że podjęła decyzję o awansie bez porozumienia z nim. Sam jednak nie przyznaje się do tego, że znowu pracuje z Emi… Tymczasem Bruno toczy z Fabianem twardy bój o Kasię! Po traumatycznych przejściach z taksówkarskimi bandytami Igor cierpi na zespół pourazowy. Mimo wsparcia rodziny i znajomych – nie może sobie z nim poradzić. W końcu wpada na pomysł, który powoduje że Elżbieta… szaleje ze szczęścia! Ksawery próbuje bronić Jacka przed atakami starszych kolegów. Tłumaczy przyjacielowi, żeby… zaczął się lepiej ubierać. Konarski kradnie dla Jacka ze sklepu drogą koszulkę!

3029: Antek naciska Ksawerego w sprawie długu. Syn Marty jest przerażony – nie ma pojęcia, skąd wziąć tysiąc złotych! W końcu… okrada Mikołaja!!! Ewa martwi się – mąż znowu poświęca jej bardzo mało czasu. Tymczasem Arek ostro wojuje z Adamskim – dochodzi do tego, że ponownie chce się zwolnić z pracy! Ordynator Kleczewska zabiera Arka na strzelnicę – tam piękna pani doktor stara się go uspokoić. Po powrocie do domu, Ostrowski okłamuje Ewę gdzie był! Ola przypomina Jerzemu o ich rocznicy pierwszej randki – para umawia się na wieczór. Potem mężczyzna jedzie do Izy – postanawiają dziś pracować nad poradnikiem w wynajętym, wiejskim domu. Kiedy kończą, Jerzy zauważa, że… zgubił kluczyki od samochodu! Jest przerażony – przecież Ola go zabije! Natomiast Izie zaczyna podobać się ta przygoda.

3030: Do szpitala trafia były partner ordynator Kleczewskiej. Mimo wysiłków Ostrowskiego i Kamila mężczyzna umiera. Lekarka jest załamana – Arek próbuje ją ze wszystkich sił pocieszyć. Jego mądre i czułe słowa poruszają serce pani ordynator. Do tego stopnia, że ta… namiętnie go całuje!!! Wchodzący do gabinetu Adamski nie wierzy w to, co widzi… Jerzy i Iza budzą się w domku na wsi. Oboje mają problem, jak wytłumaczyć swoją nocną nieobecność – ale obojgu uchodzi to na sucho. Wieczorem Ola niespodziewanie zabiera Jerzego na rocznicową kolację do wystawnej restauracji. Tam spotykają… Tokarskiego i Izę! Dudek przerażony – zaraz na jaw wyjdą wszystkie kłamstwa! Żaneta informuje Wojtka, że ich sytuacja finansowa jest bardzo kiepska. Szulc prosi szefa o podwyżkę. Ten stanowczo odmawia. Jakiś czas później Wojtek dowiaduje się od kursantki, że za jazdy z nim płaci się dwa razy tyle, co z innymi! Natychmiast wraca do szefa i robi mu karczemną awanturę! Ale czy to coś da?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *