Na Wspólnej odcinek 3031, 3032, 3033, 3034 [Streszczenie + Zdjęcia]

3031: Bruno jest zazdrosny o Kasię – nie wpuszcza do niej Fabiana. Ten się wścieka! Każe Bergównie decydować – on albo Bruno… Tymczasem Krawczyk angażuje się w pracę fundacji, która ratuje młodzież uzależnioną od narkotyków. Ale czy to nie obudzi w nim uśpionych demonów?! Adamski pokazuje dyrektor Kolendzie zdjęcie, na którym Ostrowski całuje ordynator Kleczewską. Żąda zwolnienia Ostrowskiego – inaczej zaskarży procedurę przyznania mu grantu! Kolenda wzywa do siebie Arka – dochodzi do awantury! Co zrobi Ostrowski?! Iza i Jerzy coraz bardziej zbliżają się do siebie podczas wspólnej pracy. Jadą razem też po Klementynkę, która w szkole pobiła się z koleżanką o… chłopca! Zakochaną córkę musi pocieszać tata, bo Izabela wychodzi na spotkanie z Tokarskim. Twierdzi, że służbowo, ale Dudek wie swoje.

3032: Ostrowski wyznaje Ewie, że całował się z Kleczewską. Ta wychodzi, trzaskając drzwiami! Arek jest przerażony – jakiś czas później traci przytomność! Kleczewska decyduje, że będzie go operował Adamski – jego największy wróg! Jonasz szkolący Bruna w fundacji podejrzewa, że ten zabrał wczoraj narkotyki po akcji w klubie. Prosi Krawczyka, żeby się przyznał… Tymczasem Eliza znajduje pieniądze, które Emi oddała Jarkowi. Berg przyznaje się ukochanej, że wrócił do współpracy z dziewczyną. Elizę wpada w szał! Wojtek nie radzi sobie z biznesplanem firmy swoich marzeń. Żaneta odradza mu całe przedsięwzięcie… Tymczasem Monika jest zdecydowana pomóc Szulcowi! Chce zainwestować w jego firmę wszystkie swoje oszczędności. Szulc jest przeszczęśliwy – nie spodziewa się nadciągającej lawiny!

3033: Szantażowany przez Antka Ksawery nie wie, jak zdobyć pieniądze na spłatę „długu”. Błaga o pomoc swojego przyjaciela, Bolka. Ten jednak nie ma takiej kasy – radzi przyznać się rodzicom. Ksawery go nie słucha – postanawia znowu coś ukraść i… zostaje złapany! Darek i Aneta stawiają się na kolejnej sesji u psychologa. Ten znowu ich zaskakuje – poddaje się! Daje im odpowiednie zaświadczenie do sądu. Wychodząc, Żbik poznaje nowego mężczyznę Anety… Tymczasem Emilia znajduje listę cech, które Darek ceni w Anecie – jest wściekła! Monika przedstawia Wojtkowi pomysł na szkołę nauki jazdy. Szulc protestuje – to jego pomysł i on tu będzie decydował! Cieślikowa jest oburzona – dochodzi do awantury! Czy to koniec ich współpracy?!

3034: Eliza chce porozmawiać z Emi – ale spotkanie rywalek przeradza się w awanturę i szarpaninę. Cielecka jest roztrzęsiona – nikt jej jeszcze tak nie upokorzył. Wymierza Emi policzek! Tymczasem Fabian proponuje Kasi wyjazd do San Francisco. Chłopak otrzymał tam zlecenie i chce zabrać ukochaną ze sobą! Marta zamartwia się konsekwencjami prawnymi jakie grożą Ksaweremu. Jest przerażona kiedy syn wyznaje jej, jak oszukiwał i kradł. Tymczasem Filip nie ma dla Marty litości – uważa, że to ona jest wszystkiemu winna! Smolny jest dumny z Przemka – chłopak planuje ukończyć liceum, zdać maturę i startować na wymarzone studia aktorskie. Zarobione w filmie pieniądze przeznaczy na dług u ojca. Młody Smolny spędza z Dagmarą pierwszy romantyczny wieczór w ich wynajętym mieszkaniu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *