Na Wspólnej odcinek 3035, 3036, 3037, 3038 [Streszczenie + Zdjęcia]

3035: Emilia dostaje propozycję pracy w dalekim Singapurze. Jest rozczarowana, gdy Darek jej nie zatrzymuje… Po południu Żbik przejmuje od Agnieszki sprawę podziału majątku rozwiedzionej pary. Okazuje się, że prawnikiem reprezentującym stronę przeciwną jest… Aneta! Ich rywalizacja wyraźnie przeradza się we flirt!!! Przemek i Dagmara cieszą się swoim mieszkaniem. Planują odwiedzić Smolnych, którzy zaprosili ich na kolację. Ale wieczorem… Dagmara się nie pojawia! Nie odbiera też telefonów od ukochanego. Przemek jest zdezorientowany i zrozpaczony!!! Podczas nieobecności Ziębów w barze, Tatiana zostaje posądzona o kradzież portfela przez jednego z klientów. Mężczyzna ma nawet na to świadka – swojego kumpla. Kiedy klient jest agresywny, Tatiana zaczyna się bronić i uderza go! Poszkodowany wzywa policję – oskarża Ukrainkę o kradzież i napaść!!!

3036: Przemek próbuje zgłosić na policji zaginięcie ukochanej. Niestety, jest to niemożliwe – jest nikim dla Dagmary. Jakiś czas później młody Smolny dowiaduje się, że ukochana miała wypadek! Ale w szpitalu nikt nie chce mu udzielić żadnej informacji… Pojawia się mąż Dagmary – pastwiąc się nad chłopakiem, też nie chce mu nic powiedzieć o stanie jej zdrowia! Kuratorka sądu rodzinnego przeprowadza rozmowę z Martą i Ksawerym. Dowiaduje się całej prawdy o tym, co ostatnio wyczyniał młody Konarski… Tymczasem w szkole chłopak jest wciąż zastraszany przez Antka! Prosi o pomoc Jacka – chłopcy zastawiają zasadzkę na chuligana! Tokarski wyznaje Izie, że to z nią chce spędzić resztę swego życia. Wydawca namiętnie całuje swoją wybrankę! Tymczasem Jerzy decyduje się powiedzieć Oli prawdę – codziennie spotyka się z Izabelą. Partnerkę Dudka poraża ta wiadomość. Bez słowa wychodzi z domu!

3037: Szulc jest bardzo zaaferowany rozruchem swojej firmy – zwłaszcza, że Monika mocno zainwestowała w reklamę. Udaje im się też urządzić biuro szkoły jazdy – w gabinecie… Cieślika! Niestety, powodzenie ich biznesu staje pod znakiem zapytania – okazuje się, że dawny pracodawca Wojtka mocno obniża ceny kursów! Jarka odwiedza Emi – pokazuje mu zasiniałe oko mówiąc, że to Eliza ją brutalnie pobiła. W rzeczywistości siniec jest namalowany. Żale Emi doprowadzają do kolejnych spięć między Jarkiem i Elizą… Tymczasem Bruno kupuje narkotyki od dilerki, a wieczorem znowu zaczyna jej szukać! Zrozpaczony Przemek nie może nawet zobaczyć ukochanej po wypadku! Basia próbuje dogadać się z jej mężem, ale Paweł cały czas nie wpuszcza młodego Smolnego do Dagmary. W końcu Basi udaje się przekonać pielęgniarkę, żeby nocą wpuściła Przemka. Czy cerber Paweł da się oszukać?!

3038: Do Jarka ponownie przychodzi Emi. Berg, widząc płaczącą dziewczynę z podsiniałym okiem, stara się ją pocieszyć i uspokoić. Niespodziewanie zjawia się ojciec Elizy – dla niego sprawa jest oczywista: Jarek zdradza jego córkę! Tymczasem Kasia radzi się Bruna w sprawie wylotu z Fabianem do USA. Krawczyk odpowiada jej… namiętnym pocałunkiem! Ostrowski szybko wraca do zdrowia po przebytym zawale. Jednak Adamski – jako jego lekarz – zakazuje mu spieszyć się z rehabilitacją. W rozmowie z Ewą autorytarnie stwierdza, że Arek nie wróci już do zawodu! Po południu Adamski odwiedza Kleczewską – żąda, żeby zrezygnowała ze stanowiska ordynatora! Sławek i Renata oczekują gościa – dzisiaj przyjeżdża do nich Daria, córka Dziedzica. Renata jest bardzo podenerwowana – wspomina kłopoty jakie sprawiała im dziewczyna parę lat temu. Sławek liczy na to, że Daria – jako świeżo upieczona studentka psychologii – jest mądrzejszą i dojrzalszą osobą. Jakże się rozczaruje – już sam jej wygląd wprawia go w osłupienie!