Na Wspólnej odcinek 3053, 3054, 3055, 3056 [Streszczenie + Zdjęcia]

3053: Basia szczęśliwa po awansie. Nowy szef przedstawia jej swojego najbliższego współpracownika, który będzie nadzorował jej poczynania. To… Adrian Baliszewski!!! Mężczyzna, który kiedyś próbował ją zgwałcić… Tymczasem do Dagmary wracają szczątki wspomnień jej związku z Przemkiem. Idzie do młodego Smolnego. Jednak ten jest już w innym świecie – z… Moniką! Sławek przychodzi na urodziny syna Tani… z Renatą! Kobieta zauważa, że Sławka z Tanią łączy nie tylko śmierć brata pięknej Ukrainki… Tymczasem Daria przychodzi na pierwszą randkę ze swoim wykładowcą. Okazuje się, że Adam potrafi ją zaskoczyć! Franek – już jako zawodnik amerykańskiej drużyny – gra całymi nocami. Bogdan nie podejrzewa nawet, że syn całkowicie zaniedbuje obowiązki szkolne! Do chwili, aż spotyka przypadkiem matkę kolegi Franka z klasy.

3054: Sławek spotyka się z pracownikiem tartaku – ten obiecuje umówić go z mężczyzną, który może coś wiedzieć o śmierci brata Tatiany. Dziedzic wyznaje pięknej Ukraince, że całe to śledztwo prowadzi dla niej, po czym… namiętnie ją całuje! Tymczasem Daria aż buzuje z zazdrości o Adama, swojego wykładowcę… Smolny dowiaduje się od żony, że prawą ręką nowego prezesa jej firmy jest Baliszewski. Krzysztof jest wściekły – zwłaszcza, że Basia jest w kompletnej rozsypce po tym, jak spotkała swojego oprawcę. Brzozowska zamierza zwolnić się z pracy… Tymczasem Monika bezkarnie okłamuje chorą Dagmarę w sprawie Przemka! Berg dowiaduje się od wychowawczyni syna, że Franek kompletnie zawalił szkołę. Chłopak przyznaje ojcu, że zamiast chodzić do szkoły gra w najlepszej amerykańskiej drużynie e-sportu i zarabia… 500 dolarów tygodniowo! Oświadcza, że to właśnie chce w życiu robić! Co na to porywczy Bogdan?!

3055: Baliszewski, zgodnie z obietnicą daną Basi, chce się zwolnić. Szef nie zgadza się na to – oznajmia, że zmarł jego ojciec i musi wyjechać. Prosi Adriana i Basię, by dogadali się i wspólnie zaopiekowali firmą. Na Baliszewskiego przed biurem czeka Smolny – nokautuje niedoszłego gwałciciela żony! Tymczasem Przemka odwiedza Dagmara – chce wiedzieć, jak duże uczucie ich łączyło… Robert przeżywa prawdziwy koszmar po zabiciu dziewczyny, która napadła na kantor. Tadeusiak nie śpi, nie je, a jego umysł owładnięty jest jedną myślą – znaleźć drugiego napastnika! Weronika kompletnie sobie z nim nie radzi… Na dodatek stan Roberta się pogarsza, kiedy spotyka na komisariacie matkę zabitej dziewczyny!!! Adamski, korzystając z projektu badawczego przejętego po Ostrowskim, ordynuje leczenie nowego pacjenta. Hoffer nie ma wyjścia – mówi zwierzchnikowi o błędach obliczeniowych w projekcie. Adamski jednak mu nie wierzy – wietrzy podstęp! Nie zmienia swoich zaleceń. Kamil musi za wszelką cenę ratować pacjenta!!!

3056: Igor przynosi Dance informacje dotyczące wycinki drzew – była… nielegalna!!! Nowak podejrzewa korupcję – zaczyna śledzić burmistrza… Tymczasem Zimińska – pewna, że pokona system – wspólnie z uczniami kontynuuje protest. Nieoczekiwanie pojawia się Bednarczukowa wraz z szefem kuratorium – przynoszą decyzję o… zwolnieniu Danki!!! Basia jest zła na męża o to, że pobił Baliszewskiego – obawia się, że ten będzie się mścił na niej i jej współpracownikach! Tymczasem Dagmara stara się odbudować w pamięci ostatnie miesiące – i… łapie trop! Franek nadal wagaruje. W dodatku namawia Czarka, żeby ten również rzucił szkołę… Przed blokiem młody Berg spotyka Sarę. Piękna sąsiadka – namówiona wcześniej przez Bogdana – stara się wytłumaczyć Frankowi, że robi głupio. Czy złamie chłopaka?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *