Na Wspólnej odcinek 3057, 3058, 3059, 3060 [Streszczenie + Zdjęcia]

3057: Kompletnie rozchwiany Robert wyżywa się na rodzinie. Agresją reaguje na zabawę syna – szarpie go a potem zapłakanego przywozi Weronice do pracy! Sam spotyka się z matką dziewczyny, którą zabił. Przeprasza, ale kobieta nie chce wybaczyć mordercy! Dla Roberta to już za dużo… Bednarczukowa z satysfakcją przejmuje obowiązki i gabinet Zimińskiej. Radzi Dance, żeby szukała nowej szkoły… dla własnego dobra! Zimińska nie może się poddać – uczniowie jej na to nie pozwalają… Tymczasem Igor zdobywa dowody, że burmistrz jest skorumpowany! Franek jest zdecydowany na wyjazd do USA – zamierza wykorzystać swoją szansę i wziąć udział w turnieju gier. Tymczasem Bogdan absolutnie nie zgadza się, by syn zawalał szkołę – zamierza zlikwidować Internet w domu, żeby Franek zupełnie przestał grać! Nieoczekiwanie młoda sąsiadka Sara prosi Berga o szczerą rozmowę.

3058: Pani Bronia zdaje dziś egzamin praktyczny na prawo jazdy – Szulc kibicuje swojej najstarszej kursantce. Kobieta jest bardzo zdenerwowana i… myli biegi. To skutkuje poważnym wypadkiem – Bronia z impetem wjeżdża w egzaminatora! Robert przychodzi w nocy kompletnie pijany. Budzi Stasia – chce go przeprosić. Przestraszony chłopiec ucieka z pokoju! Kiedy Weronika ma do Roberta pretensje – ten proponuje, że może się wyprowadzić lub… powiesić! Wieczorem Tadeusiak dostaje anonim z groźbami! Krzysztof przeprasza Baliszewskiego za pobicie. Docenia, że Adrian trzyma się z dala od Basi… Tymczasem Smolna nie chce się zgodzić na wycofanie z druku ważnego społecznie artykułu, na który nie zgadza się ich główny reklamodawca. Do akcji wkracza Baliszewski.

3059: Renata zwierza się mamie ze swoich podejrzeń odnośnie Sławka. Rozmowę słyszy Tatiana. Jakiś czas później Tania stanowczo oznajmia Dziedzicowi, że między nimi nic nie będzie! Jak przyjmie to Sławek?! Szulc zszokowany – w razie śmierci przejechanego egzaminatora, pani Bronia może trafić na kilka lat do więzienia! Wojtek odwiedza nieszczęsną kursantkę w domu. Tam musi odeprzeć atak jej syna adwokata, który uważa, że winny wszystkiemu jest Szulc! Ostrowski z Kamilem proszą Kolendę, by przekonała Adamskiego do poprawienia ich pracy badawczej – zagrożone jest życie pacjentów! Wieczorem Arka i Ewę odwiedza Dorota – dawna znajoma Ostrowskiego. Okazuje się, że kobieta ma własną klinikę medycyny estetycznej i… proponuje Ewie pracę. Arek jest temu przeciwny – obawia się, że stres spowoduje nawrót depresji u żony.

3060: Romans Darii i Adama wychodzi na jaw! Dziewczyna podejrzewa, że Namysłowski będzie miał przez to kłopoty. Nie myli się – zamiast niego, na zajęcia przychodzi inny wykładowca! Tymczasem Sławek zaprasza Renatę na kolację i obiecuje starać się o ich związek. Jednocześnie oznajmia, że musi wyjechać na dwa dni w sprawie brata Tani… Dagmara przychodzi do mieszkania wynajętego kiedyś przez nią i Przemka. To miejsce w końcu przypomina jej gorące uczucie, jakie łączyło ją z dawnym uczniem! Tymczasem w Przemku na nowo budzi się miłość do Moniki. Młodzi całują się namiętnie, a potem… lądują w łóżku! Arek słyszy od Adamskiego, że ten nie zgadza się na jego powrót do pracy! To nie koniec zemsty Adamskiego – nowy ordynator odsuwa Kamila od wszelkich operacji! Tymczasem Ewa przychodzi do kliniki Doroty – kobieta, oprócz stanowiska menadżerskiego, proponuje jej kurs kosmetyczny! Ewa jest zachwycona.