Na Wspólnej odcinek 3061, 3062, 3063, 3064 [Streszczenie + Zdjęcia]

3061: Wojtek z rodziną bardzo martwią się o babcię Bronię – od potrącenia egzaminatora, na kobietę trwa medialna nagonka! Tymczasem Szulc musi zacząć martwić się o siebie – dostaje wezwanie do prokuratury. W charakterze oskarżonego! Przemek spędził upojną noc z Moniką! Młody Smolny nie spodziewa się, że Dagmara właśnie uwalnia się od swojego męża. Wieczorem nauczycielka zjawia się u Przemka i oświadcza, że wszystko sobie przypomniała – to on jest największą miłością jej życia! Sławek wyjeżdża do Lublina – szuka tam Ukraińca, który pracował ze zmarłym bratem Tatiany. Na miejscu okazuje się, że Tania wpadła na ten sam pomysł! Tymczasem Renata dowiaduje się od Marii, że Ukrainka, w której podkochuje się Sławek, jest tam gdzie on!

3062: Sławek i Tania spotykają się z kolegą zmarłego brata Ukrainki. Mężczyzna wyznaje prawdę – winnym śmierci Witalija był właściciel tartaku! Kolega składa zeznania na policji. Tania z ulgą wtula się w ramiona Sławka. Para zaczyna się całować! Danka i uczniowie liczą, że dziś ich walka o drzewa się skończy – ma ukazać się artykuł Igora demaskujący korupcję w Urzędzie Miasta. Tymczasem Nowak dowiaduje się od Naczelnego, że decyzją Zarządu gazety jego tekst się nie ukaże! Czy skorumpowany system wygra z prawdą?! Przemek tym razem budzi się w łóżku z Dagmarą! Młody Smolny ma potężne wyrzuty sumienia związane z Moniką. Widząc to, Dagmara spotyka się ze swoją byłą uczennicą. Dziewczyna uważa, że to z nią Przemek będzie szczęśliwszy! Co zrobi Dagmara?!

3063: Po nocy spędzonej z Tanią, Sławek odbiera telefon od zaniepokojonej Renaty. Dziedzic kłamie jak z nut. Chwilę później Ukrainka uświadamia mu, że nie chce słuchać takich rozmów – więcej się nie zobaczą! Po powrocie do domu sfrustrowany Dziedzic wyżywa się na Adamie – niepełnosprawnym wykładowcy, którego przedstawia mu córka. Daria jest w szoku! Adamski robi, co może żeby sprowokować Kamila. W końcu mu się udaje – Hoffer składa wymówienie! Ostrowski ostro beszta za to swojego ucznia! Ale milknie kiedy słyszy, że Adamski szykuje się także na niego! Do szkoły Danki przyjeżdża kurator. Zimińska – widząc dawnego wroga – nie spodziewa się niczego dobrego. Bednarczukowa zaciera ręce – spodziewa się całkowitego zwolnienia Danki ze szkoły. Czy to koniec pedagogicznej kariery Zimińskiej?!

3064: Robert staje przed komisją mającą zbadać okoliczności śmierci dziewczyny, którą zastrzelił Tadeusiak. Komisja jest bezlitosna – Robert zostaje zdegradowany! Mężczyzna traci nad sobą kontrolę i… upija się! W tym czasie Weronika zostaje zaatakowana w swoim samochodzie przez zamaskowanego napastnika – mężczyzna zaczyna ją dusić! Ostrowski przychodzi na wizytę kontrolną do Adamskiego. Niestety – jest tak, jak go uprzedzał Kamil – Adamski absolutnie nie pozwala wrócić Arkowi do pracy… W tym momencie na oddział, w krytycznym stanie, trafia… matka Adamskiego! Ordynator błaga Ostrowskiego, by ją ratował! Arek się zgadza – jednak podczas operacji dopada go potężny kryzys… Franek z ojcem planują swój pobyt w USA. Niestety, ich wizje są całkowicie odmienne! Żeby rozładować napięcie, Bogdan proponuje synowi trening piłki nożnej. Podczas niego Berg nieszczęśliwie upada i uszkadza kość ogonową! Okazuje się, że nie może lecieć z synem do Stanów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *