Na Wspólnej odcinek 3065, 3066, 3067, 3068 [Streszczenie + Zdjęcia]

3065: Weronika ma ochronę policyjną. Gdy dostaje anonim z pogróżkami, natychmiast wywozi dzieci do swojej matki na wieś. Niestety, nadal nie wiadomo gdzie jest Robert… Na pomoc Roztockiej przychodzi… Hebel! Smolna obawia się, czy Adrian stanie po jej stronie w negocjacjach z głównym reklamodawcą ich magazynu. Baliszewski nie zawodzi – ostro walczy i wspólnie osiągają sukces! Basia zaczyna wierzyć, że mężczyzna, który kiedyś próbował ją zgwałcić, stał się innym człowiekiem… Tymczasem Baliszewski potajemnie spotyka się z Gwiazdą – szefem… Smolnego! Roztrzęsionej Agacie wydaje się, że widzi na ulicy Sandrę idącą z jakimś mężczyzną! Biegnie za przyjaciółką, ale ta znika za zakrętem… Wieczorem Miłka – która wyszła na przepustkę z odwyku – odwiedza Bruna. Dziewczyna wyraźnie darzy go uczuciem. Nagle do domu wraca Kasia i rzuca się ukochanemu na szyję!

3066: Sandra zjawia się u przyjaciół… bez Michela! Oznajmia, że rozstała się z mężem – znowu ją zdradził. Przedstawia im swojego nowego muzyka – Patryka… Tymczasem Kasia ma pretensje do Bruna o to, że wydzwania do Miłki – podejrzewa, że ukochany ją zdradza! Bergówna wyprowadza się do mieszkania Fabiana! Robert – pilnowany przez Sebę – trzeźwieje i dowiaduje się od Hebla o napadzie na Weronikę. Jest przerażony! Błaga Ryszarda, żeby znalazł mężczyznę, który napadł na kantor – jest pewny, że to właśnie on mści się za zabicie swojej dziewczyny! Tadeusiak dzwoni do Weroniki i błaga ją o wybaczenie. Co zrobi Roztocka?! Dorota bardzo chwali Ewę za świetną organizację pracy i kontakt z klientkami. Ostrowska jest bardzo zadowolona. Odwrotnie asystentka Doroty – kobieta, nie otrzymawszy podwyżki, zwalnia się! Szefowa szybko znajduje wyjście z sytuacji – chce natychmiast awansować Ewę i proponuje jej asystowanie przy zabiegach! Arek nie może w to uwierzyć.

3067: Sandra ma nocne koszmary – głośno wzywa Michela. Obudzona przez Agatę, jest kompletnie roztrzęsiona! Podczas rozmowy wychodzi na jaw, że to jednak Sandrę widziała na ulicy Kochańska. Agata już wie – przyjaciółka coś ukrywa… Jakiś czas później, na osobności, Patryk grozi Sandrze, że ma trzymać język za zębami! Sławek jest potwornie zdenerwowany – z aresztu zwolniono właściciela tartaku, który jest winien śmierci brata Tani. Kiedy Ukrainka dowiaduje się o tym, nie wytrzymuje… Roztrzęsiona, dopada szefa tartaku i nazywa mordercą! Mężczyzna rzuca się na nią! Darek przychodzi do Szulców, żeby przygotować Wojtka na wojnę z Jastrzębiem – synem pani Broni. Żbik uświadamia Szulcowi, że adwokat zrobi wszystko, by obciążyć go odpowiedzialnością za wypadek spowodowany przez jego matkę. Rzeczywiście, Jastrząb okazuje się groźnym przeciwnikiem – ale Żbik radzi sobie z jego atakami!

3068: Daria znowu kłóci się z ojcem – postanawia zostać na noc u Adama. Ten się zgadza – ale pod jednym warunkiem: śpią na osobnych łóżkach! Tymczasem Sławek ratuje Tatianę z kolejnej opresji. Mówi, że nigdy jej nie opuści… Wieczorem okłamuje Renatę, że musi iść do pracy – i… pojawia się w mieszkaniu pięknej Ukrainki! Szef Basi jest bardzo zadowolony z jej współpracy z Baliszewskim – prosi Smolną, żeby dała Adrianowi drugą szansę. Czy Basia zapomni o koszmarnej przeszłości?! Tymczasem w gazecie Smolnego zapanował strach – Gwiazda zlecił kontrolę stanu wartości gazety! Szef nie chce powiedzieć dlaczego – nawet Krzysztofowi. Franek z Joanną wylatują dziś do USA. Bogdan – po odwiezieniu rodziny na lotnisko – idzie na spotkanie wspólnoty mieszkaniowej. Tam ratuje z opresji Sarę, atakowaną przez sąsiadów za zbyt głośną grę na wiolonczeli! Wieczorem wdzięczna sąsiadka zjawia się u Berga z butelką wina.