Na Wspólnej odcinek 3081, 3082, 3083, 3084 [Streszczenie + Zdjęcia]

3081: Sławek okłamuje Rentę i idzie do sądu na ostateczną rozprawę w sprawie śmierci brata Tani. Po ogłoszeniu wyroku kochanka Dziedzica mdleje. Ten zawozi ją do szpitala, po czym odbiera jej syna ze szkoły. Zabiera Jurę do siebie i opiekuje się nim jak własnym dzieckiem. Renata patrzy na to z ogromnym bólem… Robert decyduje się na odwyk – jest w strasznym stanie, próbując żyć w abstynencji! Tymczasem Weronika i Agnieszka spotykają się z Wawrzyniakiem i jego adwokatem – biznesmen nie zgadza się na warunki rozwodu i zapewnia, że nigdy nie skrzywdził żony. I że… wciąż ją kocha! Olszewska zaczyna wątpić w uczciwość ich klientki. Weronika jest tym oburzona! Smolny i jego zespół są wściekli – Baliszewski na stanowisko Krzysztofa zatrudnił Barbarę Pulchny, kobietę która nie ma nawet przygotowania dziennikarskiego! Pracownicy nie zamierzają się poddawać. Nieoczekiwanie Adrian otrzymuje od zespołu prezent: misia. Interaktywna zabawka ma… podsłuchiwać i przekazywać wszelkie rozmowy z gabinetu Baliszewskiego!

3082: Sławek odwiedza Tanię w szpitalu. Czuje, że musi wyznać jej prawdę o chorobie Renaty. Daria domaga się, by Adam wyjawił, kim jest kobieta ze zdjęcia znalezionego w jego pamiątkach. Do mieszkania Brunona dobija się zdenerwowany Patryk, dopytuje o Sandrę. Miłka deklaruje, że odszuka kuzynkę. Nie chce wracać na odwyk, twierdząc, że miłość do Brunona ją uleczy. Daniel instaluje program szpiegujący w komputerze Baliszewskiego. Wieczorem pokazuje mamie i Krzysztofowi zaskakujące efekty.

3083: Patryk zmusza Sandrę do ostatniego przemytu narkotyków. Dziewczyna zgadza się, ale żąda, żeby pokazano jej uwięzionego męża. Widzi, że Michel żyje, ale jest w strasznym stanie – pobity i odurzony… Tymczasem Miłka ucieka z odwyku. Zgodnie z obietnicą daną Brunowi, próbuje odnaleźć Sandrę. Co się stało, że w stanie agonalnym trafia do szpitala?! Paweł i Beata mają potwierdzenie, że biżuteria Gustawa pochodzi z kradzieży. Tymczasem ojciec Pawła – mimo zastrzeżeń Kamila – na własne żądanie wypisuje się ze szpitala. Przed kliniką czeka na niego syn. Paweł wyrzuca ojcu, że jest dla niego i Beaty tylko i wyłącznie problemem! Co zrobi Gustaw?! Franek chce wyznać miłość Sarze. Przychodzi do niej z kwiatami. Dziewczyna reaguje na jego szczere wyznanie… prawdziwą euforią! Franek jest oszołomiony.

3084: Daria straci swoją miłość, a Renata… kobiecość?! Daria oczekuje szczerości od Adama. On zaś wyraźnie nie jest gotowy na wspomnienia o swojej poprzedniej partnerce. Darii puszczają hamulce – czy to, co zrobi doprowadzi do rozstania z ukochanym?! Tymczasem Renata dowiaduje się od lekarza, że jej nowotwór jest złośliwy i konieczne jest natychmiastowe usunięcie piersi. Kobieta jest zszokowana i załamana – czy znajdzie oparcie w Sławku?! Robert w patowej sytuacji! Robert jest zdeterminowany – jedzie do ośrodka odwykowego. Weronika i jej dzieci bardzo go wspierają. Nieoczekiwanie Tadeusiak zostaje pilnie wezwany do pracy – w nocy zgwałcono córkę komendanta! Policjant dostaje ultimatum – albo zajmie się natychmiast tą sprawą, albo… nie ma powrotu do pracy! Adamski wystawia Kamila, a Ewa… rozpoczyna śledztwo! Na oddział kardiochirurgii trafia żona wiceministra zdrowia – jest w ciężkim stanie. Adamski natychmiast decyduje, że pacjentkę z rozległym zawałem ma operować Kamil! Nowy ordynator wyraźnie boi się odpowiedzialności… Tymczasem Ewa dowiaduje się, że pacjent któremu wstrzykiwała kwas hialuronowy jest bliski śmierci! Postanawia sprawdzić preparaty, jakie w swojej klinice ma Dorota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *