Na Wspólnej odcinek 3088, 3089, 3090, 3091 [Streszczenie + Zdjęcia]

3088: Renata dowiaduje się, że czeka ją natychmiastowa operacja. Przerażona pyta Sławka, czy będzie ją kochał, gdy usuną jej pierś?! Jakiś czas później Sławek spotyka syna Tatiany. Mały jest roztrzęsiony – jego mama jest w ciężkiej depresji. Chłopiec twierdzi, że to przez Dziedzica! Ten natychmiast jedzie do ukochanej… Kubie – pod pretekstem sprzątania – udaje się dostać do mieszkania Baliszewskiego. Chłopak zaczyna przeszukiwać dom – chce odnaleźć laptop matki skradziony przez Adriana… Wieczorem Baliszewski wzywa do swojego mieszkania Barbarę Pulchny. Kobieta natychmiast orientuje się, że szef nie wezwał jej w sprawach służbowych…. Paweł i Beata chcą zwrócić biżuterię skradzioną przez Gustawa. Boją się jednak, że mogą odpowiedzieć za czyn ojca Wójcika. Wieczorem do baru na Wspólnej przychodzi starszy mężczyzna i… namawia Pawła do skoku organizowanego przez jego ojca!

3089: Renata jest zdecydowana na mastektomię – chce żyć! W szpitalu wpada w panikę, jednak Sławkowi udaje się ją uspokoić bliskością i czułym słowem. Ale już wieczorem Dziedzica odwiedza Tania… Tymczasem Daria chce ostatecznie rozmówić się z Adamem. Słyszy od niego słowa, które powodują, że nie chce go znać! Basia otrzymuje wezwanie do sądu – Baliszewski chce od niej 200 tys. złotych za zdradę tajemnic firmy. Smolna jest w rozpaczy… Tymczasem Adrian donosi Braunowi, że mąż kobiety założył mu podsłuch w gabinecie. Baliszewski udowadnia szefowi, że Krzysztof działa na szkodę firmy! Paweł chce powstrzymać ojca przed włamaniem do willi. Jednak Gustaw nie daje się przekonać – z pomocą syna łamie system alarmowy! Kiedy Wójcikowie dostają się do sejfu, Paweł znajduje w nim… 2 obrączki! Ale to wcale nie koniec emocji.

3090: Robert odbiera odznaczenie za zasługi. Tadeusiak prosi Weronikę, żeby była przy nim. Tymczasem ta odkrywa włamanie do kancelarii! Wzywa policję i – niestety – na uroczystość Tadeusiaka przyjeżdża spóźniona. Robert jest pijany… Weronika wyzywa go od alkoholików, a ukochany… uderza ją w twarz!!! Daria jest wściekła na ojca o romans z Tanią. Stwierdza, że nowotwór Renaty to jego wina! Rozjuszony Sławek rzuca się na córkę… To nie koniec trudnych chwil dla Darii – Adam zabiera ją do lasu. Przy polnej drodze wyznaje, że tu… zabił swoją żonę! Sandra dokonuje ostatniego przemytu narkotyków – ma połknąć ogromną ilość kapsułek! Jest przerażona, ale decyduje się, gdy słyszy obietnicę uwolnienia Michela… On tymczasem jest w opłakanym stanie. Jednak Gawriłow próbuje walczyć – próbuje namówić dziewczynę, która go pilnuje do wspólnej ucieczki!

3091: Sandra dzwoni do Brunona z lotniska i błaga o pomoc. Po chwili traci świadomość i trafia do szpitala. Kiedy Bruno się tam pojawia, policja go zatrzymuje. Michelowi i Agacie udaje się uciec, ale w mieszkaniu dopada ich Arni. Roztocka próbuje ukryć ślady pobicia przed Agnieszką i każe Robertowi wyprowadzić się z domu. Odbywa się pogrzeb Gustawa. Przyjaciel zmarłego wręcza Wójcikowi klucze do willi, do której włamali się z ojcem. Odkryty w sejfie testament zwala Pawła i Beatę z nóg.